کد خبر: 117385 A

برنامه حضور رئیس فیفا در ایران؛

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم صبح پنجشنبه همین هفته وارد تهران می‌شود و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۱۸ همین روز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت خواهد کرد.

برنامه حضور سپ بلاتر و شیخ سلمان در ایران اعلام شد.

به گزارش ایلنا، سپ بلاتر رئیس فیفا، ساعت ۱۴ چهارشنبه این هفته و به منظور حضور در مراسم افتتاحیه همایش علم و فوتبال در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما و دیدار با مسئولان ورزشی و فوتبال کشور وارد تهران می‌شود.

قرار است سپ بلاتر در فرودگاه مهرآباد و از طریق پاویون دولت وارد ایران شود و بر اساس اعلام خود بلاتر وی با رسانه‌ها در فرودگاه هیچ گفت‌وگویی نخواهد داشت و تنها در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی سوالات رسانه‌ها خواهد بود.

بلاتر قرار است با رئیس جمهور، سرپرست وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال به صورت جداگانه دیدارهایی داشته باشد.

برنامه بلاتر به این ترتیب است که وی ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه در آکادمی ملی فوتبال و در مراسم افتتاحیه فستیوال مدارس فوتبال سراسر کشور شرکت می‌کند و پس از آن از ساعت ۱۲ الی ۱۳ در هتل آزادی کنفرانس خبری خواهد داشت و وی ساعت ۱۵:۳۰ پنجشنبه تهران را ترک خواهد کرد.

شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم صبح پنجشنبه همین هفته وارد تهران می‌شود و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۱۸ همین روز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت خواهد کرد.

ایران حسن روحانی دولت رئیس فدراسیون سازمان صدا و سیما سالن همایش فرودگاه فیفا کنفدراسیون فوتبال آسیا وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر