کد خبر: 117382 A

استقلال آندو را ندارد و ما هم زینالی را؛

ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی در کرج بگیریم. استقلال تیم بزرگی است اما سایپا هم با انگیزه است.

مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: بازی با استقلال برای ما ۶ امتیازی است.

ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: خدا را شکر در آستانه بازی با استقلال وضعیت ما خوب است. با توجه به تیم‌هایی که میلیاردی هزینه کرده‌اند، تیم ما خیلی کم هزینه کرده و خوب هم نتیجه گرفته‌ایم. بازی با استقلال برای ما ۶ امتیازی است چون اگر ببریم جزو مدعیان قرار می‌گیریم. ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی در کرج بگیریم. استقلال تیم بزرگی است اما سایپا هم با انگیزه است.

وی در مورد شرایط استقلال در حال حاضر گفت: استقلال تیم بزرگی است و آنقدر مهره دارد که با نبود یکی - دو بازیکن مشکلی برایش پیش نیاید. آنها برای برد به زمین می‌آیند و مربی بزرگی مثل قلعه‌نویی دارند و طوری تیمش را می‌چیند که نتیجه بگیرد. آندو تیموریان در این بازی نیست و نمی‌تواند برای استقلال بازی کند، آندو بازیکن ملی است اما تیم ما هم زینالی را ندارد که یکی از بهترین‌های سایپا در این فصل بوده و بازیکن تأثیرگذار ما محسوب می‌شود.

شکوری در پایان در مورد میزبانی تیمش در این دیدار گفت: حق طبیعی ما است که در زمین خودمان بازی کنیم. همه جای دنیا همین است و اگر در سال‌های گذشته نمی‌توانستیم در کرج مقابل استقلال و پرسپولیس بازی کنیم، حق ما خورده می‌شد و الآن داریم حق خودمان را می‌گیریم. استقلال و پرسپولیس وقتی از آزادی خارج می‌شوند، بخشی از قدرت‌شان کم می‌شود و این به نفع ما است که در زمین خودمان مقابل آنها بازی می‌کنیم.

استقلال استقلال و پرسپولیس بازی زمین سایپا شکر فوتبال قلعه نویی امتیازی شکوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر