کد خبر: 112998 A

دورنمای فوتبال ایران خوب نیست؛

ما چیزی نداریم و کاری نکرده‌ایم که حرفی بزنیم. نسبت به لیگ‌مان انتخاب‌هایی که مربی‌مان می‌کند سوال برانگیز است / اتفاقات بد فوتبال ما کم نیست.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال گفت: در مورد وضعیت تیم ملی صحبت خاصی نمی‌شود کرد چون بازی تدارکاتی نداشته‌ایم تا شرایط ملی‌پوشان را ببینیم.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: انشاء‌الله بازی با تایلند را در تهران می‌بریم و دوباره تیم ملی دو ماه تعطیل است. نوع دعوت کردن بازیکنان و عدم بازی تدارکاتی بیانگر وضعیت تیم ملی ما است.

وی در مورد حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی گفت: در مورد حضور این بازیکنان در تیم ملی نظرم مساعد است اما یکسری اصول باید رعایت شود. بازیکنی که از خارج از کشور می‌آید باید ۲۰-۳۰ درصد بهتر از بازیکنان داخلی باشد و اگر مساوی باشند، حق با بازیکنان داخلی است. اصل مطلب این است که بازیکنان دورگه باید دعوت شوند چون پدر یا مادر آنها ایرانی است و ممکن است هم پدر و هم مادر‌ آنها ایرانی باشد. در هر صورت خون ایرانی در رگ آنهاست و این بازیکنان حق دارند به تیم ملی دعوت شوند اما باید بهتر از داخلی‌ها باشند.

پاشازاده در پایان گفت: دورنمای تیم ملی روی کاغذ جالب نیست چون ما چیزی نداریم و کاری نکرده ایم که حرفی بزنیم. نسبت به لیگ‌مان انتخاب‌هایی که مربی‌مان می‌کند سوال برانگیز است بازی‌های تدارکاتی هم اصلا نداریم و اتفاقات بد فوتبال ما کم نیست و نمی‌توانیم بگوییم فوتبال ما دورنمای خوبی دارد، مگر اینکه جرقه‌ای بخورد و اتفاقاتی بیفتد.

بازی پدر تایلند تیم ملی تیم ملی فوتبال فوتبال فوتبال ایران بازیکنان دعوت بد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر