کد خبر: 750562 A

سیدمحمد یاشارنادری مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، سیدمحمد یاشارنادری مدیر این بنیاد طی حکمی محمد حبیبی را به عنوان مدیر جدید انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب نمود.

در بخشی از این حکم آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای محمد حبیبی

نظر به تخصص، تعهد و تجربه جنابعالی شما را به عنوان مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب می‌نمایم.

امید است با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره مندی از ظرفیت نیروهای خلاق، جوان و توانمند در سراسر کشور شاهد ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی، تکریم رشادت‌ها و حماسه‌های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت در داخل و خارج از کشور باشیم.

از خداوند منان توفیق روز افزون خادمان عرصه مقدس فرهنگ وهنر متعالی انقلاب اسلامی را در تحقق بخشیدن به منویات و اوامر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خواهانم.

محمد حبیبی دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشگاه یزد است و از مسئولیت‌های قبلی او می‌توان به معاون هماهنگ کننده بنیاد فرهنگی روایت فتح، مدیر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و دبیر اجرایی جشنواره هنر مقاومت اشاره کرد.

پیش از این مسعود نجابتی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بود که سال گذشته پنجمین جشنواره هنر مقاومت را برگزار نمود و مورد استقبال عموم علاقمندان و هنرمندان مرتبط با هنرهای تجسمی قرارگرفت.

هنرهای تجسمی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس مسعود نجابتی انجمن هنرهای تجسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر