کد خبر: 750560 A

نمایشگاه انفرادی نقاشی‌های فرح سلطانی با نام «بی‌شمار» در گالری شیرین تهران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایشگاه انفرادی نقاشی‌های فرح سلطانی با نام «بی‌شمار» در سبک پاپ‌آرت و با نمایش ۱۳ قطعه، از روز جمعه (۲۳ فروردین) در گالری شیرین تهران افتتاح شد.

فرح سلطانى متولد تهران بوده و پس از دریافت دیپلم گرافیک از هنرستان صبا، برای ادامه تحصیل به انگلستان رفت تا درآن جا به یادگیری بیشتر هنر بپردازد. او پس از بازگشت به ایران از دانشگاه شهید بهشتى در رشته طراحى داخلى فوق‌دیپلم گرفت. او لیسانس خود را نیز در در رشته نقاشى از دانشگاه آمریکایى دوبى (AUD) دریافت کرد. بیشتر نقاشی‌های او به سبک «پاپ آرت» بوده و در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی در ایران و کشورهای دیگر شرکت کرده است.

35

سلطانی درباره نمایشگاه «بی‌شمار» خود گفت: امروزه در محاصره اعداد، ارقام و کدهاى بسیار هستیم و این‌طور به نظر مى‌رسد که قدرت انتخابِ بى‌شمار داریم. بى‌اختیار در مقابل بى‌نهایت امکان و ایده قرار گرفته‌ایم که نه هر روز، بلکه هر لحظه، در حال دستکارى ذهن ما هستند. آگاه و ناآگاه ابعاد جهان زندگى ما را، در جزئیات و عواطف‌مان دگرگون مى‌کند.

01

او ادامه داد: انگار ظرف‌هایى شده‌ایم که مظروف‌ها شکل‌مان مى‌دهند و ما که دیگر متر و معیار خودمان هم نیستیم، با تلاشى بیهوده سخن از ارزش‌هایمان می‌زنیم، غافل از این‌که چیزهایی در دنیا هست که قابل اندازه‌گیرى نیستند.

یادآور می‌شود، نمایشگاه انفرادی نقاشی‌های فرح سلطانی با نام «بی‌شمار» از روز جمعه (۲۳ فروردین) در گالری شیرین افتتاح شده و تا روز چهارم اردیبهشت ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به گالری شیرین واقع در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، شماره ۵ مراجعه کنند.

01 02 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 35
فرح سلطانی بی‌شمار نمایشگاه نقاشی پاپ‌آرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر