کد خبر: 750430 A

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: در حال حاضر ۳۰ تن از افراد مبتلا سندرم داون در تولید محصولات صنایع دستی در رشته‌های مختلف مشغول به فعالیت شده‌اند که حمایت مردم می‌تواند آنها را در ارائه محصولات یاری دهد.

به گزارش ایلنا، دلاور بزرگ نیا (مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران) با اعلام این مهم که فعالیت در امر تولید صنایع دستی می‌تواند مشارکت و فعالیت اجتماعی برای افراد مبتلا به سندرم داون  را به همراه داشته باشد گفت: دوام فعالیت کارگاه‌های صنایع دستی افراد مبتلا به سندرم داون در کنار حمایت‌های بخش دولتی نیازمند خرید محصولات توسط هموطنان است.

بزرگ نیا در ادامه گفت: در حال حاضر ۳۰ تن از افراد مبتلا سندرم داون در تولید محصولات صنایع دستی در رشته‌های مختلف مشغول به فعالیت شده‌اند که امیدورایم با حمایت مردمی شرایط عرضه بهتر محصولات و تضمین اشتغال برای این آنها فراهم شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران سطح کمی و کیفی محصولات صنایع دستی عرضه شده در فروشگاه افراد مبتلا به سندرم داون را مناسب دانست و از همه هموطنان ، نهادهای خصوصی و دولتی و خیرین برای خرید از این فروشگاه و مشارکت در یک کار خیرخواهانه و نوع دوستانه دعوت کرد.

فروشگاه عرضه صنایع دستی افراد مبتلا به سندرم داون به نشانی میدان فردوسی ابتدای خیابان فردوسی مرکز تجارت جهانی طبقه سوم واحد ۳۰۷۳ واقع شده است.

صنایع دستی سندرم داون میراث فرهنگی استان تهران کارگاه‌های صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر