کد خبر: 748868 A

سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس از تغییر ساعت بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی فارس، در بهار ۹۸خبر داد.

به گزارش ایلنا، همت محمدی (سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس) با اشاره به تغییر ساعت بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی فارس، در بهار ۹۸، گفت: ساعت بازدید اماکن تحت پوشش این اداره کل در ۳ ماهه اول سال بدین شرح است که مجموعه فرهنگی حافظ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۲۴، مجموعه فرهنگی سعدی  از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۲۳ است.

وی ادامه داد: ارگ کریمخانی؛ یکی از آثار تاریخی دوران زندیه، از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۲، پذیرای گردشگران و علاقمندان است.

 محمدی اضافه کرد : شروع به کار موزه‌های پارس و سنگ‌های تاریخی هفت تنان  از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰  و گرمابه وکیل از ساعت:۳۰ ۸ لغایت ۲۱ پذیرای علاقمندان است.

سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس بیان داشت: مجموعه‌های جهانی پاسارگاد، تخت جمشید، آتشکده فیروزآباد، بیشاپور، موزه بیشاپور  و تنگ چوگان کازرون، همچنین مجموعه‌های باستانی نقش رستم و نقش رجب از ۸:۳۰ صبح لغایت ۲۰ به صورت یکسره باز است.

با توجه به فروش الکترونیک بلیط اماکن تاریخی- فرهنگی استان فارس، بازدید کنندگان می‌توانند از طریق ارسال کلمه iran به صورت پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۱۷۱ و دریافت لینک دانلود رایگان اپلیکیشن «تفریحاتی» به صورت مستقیم و آنلاین بلیت اماکن تاریخی و گردشگری فارس را خریداری نمایند. همچنین از طریق مراجعه مستقیم به وب سایت www.tafrihati.com و یا از طریق اسکن  QRcode طراحی شده بر روی بنرهای نصب شده در ورودی اماکن و ورود مستقیم به بخش فروش مکان مورد نظر، بلیت خود را به صورت الکترونیکی خریداری نمایند.

تخت جمشید نقش رستم بهار 98 اماکن تاریخی- فرهنگی فارس مجموعه‌های جهانی پاسارگاد آتشکده فیروزآباد موزه بیشاپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر