کد خبر: 748282 A

فراخوان شرکت در نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی منتشر شد.

 به گزارش ایلنا، سیداسماعیل جعفرپور (رییس فرهنگسرای کار و تعاون) گفت؛ فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی پیرامون شرایط و ضوابط رشته‌ها و بخش‌های فرهنگی، هنری و شرایط حضور در این جشنواره، به منظور تکریم و تجلیل از کارگران هنرمند و با شعار رونق تولید، فرآیند ارسال  آثار به دبیرخانه جشنواره (فرهنگسرای کار و تعاون) آغاز شده است.

وی گفت: این جشنواره برای نهمین سال پیاپی با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی، اقتصاد مقاومتی خوداتکایی، خودباوری، عزت ملی، کسب رزق حلال، کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی در رشته‌های هنرهای تجسمی (طراحی، نقاشی، عکاسی و خوشنویسی)، صنایع دستی سنتی همچون سفال و سرامیک، گلیم بافی، ترمه‌دوزی، خراش فلزات، آبگینه و پتینه برگزار خواهد شد.

رییس فرهنگسرای کار و تعاون گفت: آثار فرهنگی و ادبی مانند مقاله، شعر و ترانه (غزل، قصیده) از آثار ارائه شده منظوم و منثوردراین جشنواره خواهد بود.

جعفرپور گفت: در جشنواره امسال، برای دومین سال پیاپی است که کارآفرینان می‌توانند ایده‌ها و محصولات تولیدی ثبت شده خود را به جشنواره اعلام کنند.

رییس فرهنگسرای کار و تعاون در پایان اعلام کرد: تمامی آثار می‌بایست به همراه رزومه، مشخصات شناسنامه‌ای و کد ملی صاحب اثر، شناسنامه اثر، یک قطعه عکس 4*3، تلفن ثابت و همراه  به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد.

وی گفت: همچنین مهلت ارسال آثار تا 2 اردیبهشت ماه و اعلام آثار برتردر مراسم اختتامیه خواهد بود.

نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 "فرهنگسرای کار و تعاون" و با همکاری و مشارکت ستاد مرکزی گرامیداشت هفته کارگر (خانه کارگر) و نهادهای مرتبط با کار و کارگر طراحی و برنامه‌ریزی شده است و آیین تکریم و تجلیل از کارگران هنرمند (اختتامیه) در 10 اردیبهشت 98 برگزار می‌شود.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند آثار فرهنگی و ادبی خود را به پایگاه اینترنتی فرهنگسرای کار و تعاونkar.farhjangsara.ir بخش مسابقه یا به آدرس اینترنتی jashnvareh.kargari@gmail.com و آثار هنری و کارآفرینی حجمی خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی بزرگراه یادگار امام (ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، پلاک 76، فرهنگسرای کار و تعاون ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:66029060 تماس بگیرند.

انتشار فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر