کد خبر: 746830 A

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از اعلام حمایت صندوق اعتباری هنر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدحسین سیدزاده (مدیرعامل صندوق اعتباری هنر) در گفتگو با حجت الاسلام و‌المسلمین حمیدرضا حنان (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان) ضمن ابراز هم دردی با سیل زدگان این استان، حمایت این صندوق از هنرمندان مناطق سیل زده را اعلام نمود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بیان کرد: صندوق اعتباری هنر در کنار اهالی فرهنگ، هنر و رسانه که در سیل اخیر آسیب دیده‌اند خواهد بود و باتوجه به امکانات صندوق در راستای تأمین خسارات عمل خواهد نمود.

سیدزاده افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته متأسفانه بیش از 200 فعال فرهنگی و هنری در شهرستان‌های خرم آباد، پلدختر، دلفان، کوهدشت، معمولان، دورود و ... از این حادثه متحمل خسارات فراوان شده‌اند. سعی ما براین است از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و نماینده صندوق در این استان (فرید رحمتی) هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران آسیب دیده از این حادثه را شناسایی و به صورت همه‌جانبه حمایت نمائیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ضمن تقدیر از مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: این اداره کل حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر  و رسانه را از مهمترین وظایف خود می‌داند و در این راستا تمام تلاش و پیگیری های لازم را صورت خواهد داد.

سیل صندوق اعتباری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر