کد خبر: 743086 A

نمایش «هفت خان رستم» در روزهای چهارم و پنجم فروردین به صورت رایگان برای عموم اجرا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، نمایش «هفت خان رستم» نَقلی برای کودکان، به کارگردانی بهاره جهاندوست در ویژه برنامه‌های عید نوروز منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران به صورت رایگان برای مردم اجرا خواهد شد.

جهاندوست با اعلام این خبر بیان کرد: این نمایش اسفندماه گذشته در پردیس تئاتر شهرزاد تهران به مدت سه روز روی صحنه رفت که با استقبال مخاطبان مواجه شد و بنا به درخواست مخاطبان و با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای معاصر، تصمیم گرفتیم که موسیقی نمایش «هفت‌خان رستم» را با همان کیفیت و ترکیب هنرمندان برای عموم مردم در منطقه گردشگری عباس آباد (بوستان نوروز و آب و آتش) در تاریخ چهارم و پنجم فروردین، ساعت ۱۷ اجرا کنیم که حضور در این اجرای میدانی نیز رایگان است.

به گفته وی، در این نمایش ۲۳ هنرمند کودک و نوجوان در سه بخش نقالی، موسیقی و نقاشی، قصه «هفت خان رستم» را روایت خواهند کرد.

این اجرا پنجمین اثر نمایشی این کارگردان در حوزه شاهنامه و نقالی است و مهم‌ترین ویژگی آن به گفته خودش بازنویسی طومار داستان «هفت خان رستم» از روی طومارهای معتبر نقالان با سابقه برای کودکان است.

10

رایگان نقالی پردیس تئاتر شهرزاد هفت‌خان رستم نمایش «هفت خان رستم» اجرای رایگان منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران هنرمند کودک و نوجوان موسیقی و نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر