کد خبر: 742835 A

با وجود آبگرفتگی در برخی مناطق؛

نگارستان ایران محیای پذیرایی از مهمانان نوروزی است و سیل هم مانع استقبال گردشگران از منظره‎های و جاذبه‎های گردشگری استان گلستان نشده است.

به گزارش ایلنا، باب‎الله تجری (رئیس جامعه هتلداران استان گلستان) با اشاره به اینکه تمام اقامتگاه‎های گلستان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است، گفت: استان گلستان یکی از استان‎های گردشگر پذیر است و علاقمندان زیادی همه ساله به استان گلستان سفر می‎کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی که در گرگان حاکم است تنها شهرهای گمیشان، آق‎قلا و گنبد کاووس دچار سیل و آبگرفتگی شده‌اند ولی دیگر شهرهای استان گلستان مشکل خاصی ندارد و بر این اساس میزان پذیرش گردشگران در هتل‎های استان نسبت به سال‎های گذشته کاهشی نداشته است.

رئیس جامعه هتل‎داران استان گلستان متذکر شد: تبلیغات صدا و سیما و رسانه‎ها به گونه‎ای فضای کل استان را نشان می‎دهد که گویا همه استان به زیرآب رفته و رسانه‎ها نیاز بود توضیحات لازم را در مورد مشکل پیش آمده ارائه می‎کردند.

تجری یادآور شد: تا روز گذشته ضریب اشغال هتل‎های چهارستاره و مطرح استان گلستان بیش از ۹۰ درصد بوده است و سایر هتل ها نیز تا ۵۰ درصد پذیرش مهمان داشتند.

وی گفت: در سطح استان گلستان ۲۸ هتل با ظرفیت ۸۲۰ تخت به مسافران و گردشگران خدمات ارائه می‌دهد.

رئیس جامعه هتلداران استان گلستان متذکر شد: هتلداران با رعایت نرخ مصوب و بدون افزایش نرخ در ایام نوروز به مسافران ارائه خدمات می کند و هیچ هتلی بر اثر سیل گرفتگی و یا آب‎گرفتگی تعطیل نیست.

ستاد خدمات اجرایی سفر در استان گلستان با تشکیل ۱۲ کمیته و همکاری دستگاه‌های اجرایی در تلاش است که در ایام تعطیلات نوروزی مسافران و گردشگران اوقات شادی را در کمال امنیت داشته باشند و در این مسیر به شکل شبانه‌روزی ارائه خدمات می‌کنند.

مسافران نوروزی هتل سیل گلستان اقامتگاه‎های گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر