کد خبر: 741642 A

فیلم سینمایی «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده در تهران کلید خورد.

به گزارش ایلنا، با پایان انتخاب بازیگران و همچنین لوکیشن های مورد نظر برای فیلم «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده، فیلمبرداری این اثر با حضور رضا بهبودی و سودابه بیضایی، به‌عنوان بازیگران اصلی در تهران آغاز شد و طبق برنامه‌ریزی تا پس از تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.

«ریست» فیلمنامه‌ای متفاوت با محوریت حریم شخصی انسان‌ها دارد که با ساختاری جدید به نگارش در آمده و به لحاظ تولید و کارگردانی هم اثری نو در کارنامه محمدرضا لطفی محسوب می‌شود که پیش از این با «روایت ناپدید شدن مریم»، خود را به مخاطبان سینمایی معرفی کرد.

این فیلم در تهران و لوکیشن‌های حومه شهر فیلمبرداری خواهد شد و برنامه‌ریزی‌ها برای حضور آن در جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی انجام شده است.

رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، حامد رحیمی نصر، پریسا محمدی و رقیه افشین پور بازیکران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: احساس می‌کنم دیوونه شدم...یه جورایی به تمام دوربین‌های مداربسته که دارن آدم رو کنترل می کنن حساسیت پیدا کردم...اونقدر توی این ماجرا غرق شدم که احساس می‌کنم پشت همه این دوربینا یه نفره...یه نفر که چهار چشمی داره منو نگاه می کنه!

عوامل «ریست» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدرضا لطفی، تهیه‌کننده: سیدامیر سیدزاده، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: پدرام زرگر، صدابردار: علی گراکویی، تدوین: بابک قائم، مدیر تولید: محمد سیدزاده، جانشین تولید: حامد آزادی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مرجان بقایی، گرافیست: علی قدیمی، عکاس: رامونا میریان و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

«ریست» در تهران کلید خورد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر