کد خبر: 736308 A

گردهمایی بزرگ استارتاپ‌های حوزه گردشگری با حضور فعالان این حوزه پنج شنبه ۱۶ اسفند در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، گردهمایی بزرگ استارتاپ‌های حوزه گردشگری با حضور فعالان این حوزه پنج شنبه ۱۶ اسفند در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

این برنامه با حضور ۱۰۰ نفر از مربیان، سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه گردشگری و مدیران شرکت نوسازی عباس‌آباد با هدف تبادل نظر و هم‌اندیشی میان این دو حوزه به منظور افزایش ظرفیت گردشگری منطقه و ارتقای سطح کیفی گردشگری در اراضی عباس آباد برگزار می‌شود.

در این برنامه که حاصل همکاری خانه نوآوران و شرکت نوسازی عباس آباد است ضمن بازدید از  مراکز اراضی نظیر پل طبیعت، گنبد مینا، بوستان آب و آتش، باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب دیدن می‌کنند.

در ادامه این برنامه سیدمحمدحسین حجازی (مدیرعامل شرکت نوسای عباس‌آباد) و چند تن از مدیران استارت‌آپی در قالب یک پنل گفتگو با هدف ایجاد هم‌افزایی میان استارتاپ‌ها به عنوان یکی از نوین‌ترین ابزارها در بحث گردشگری و منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد به عنوان یک بستر پر پتانسیل با بهره‌مندی از فرصت‌های فراوان به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

ارتقای سطح سرمایه فرهنگی و گردشگری گردشگری باغ موزه دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر