کد خبر: 735441 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان مسابقه مقاله نویسی شخصیت و اندیشه‌های حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان منتشر شد.

به گزارش ایلنا، عادله کشمیری (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان) با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه مقاله نویسی شخصیت و اندیشه‌های حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی، گفت: اثر مبانی عرفانی میرفندرسکی بر نظام فلسفی وی، اثر پذیری ملاصدرا از تعالیم میرفندرسکی، سیره عملی میرفندرسکی در تربیت طلاب، مناظرات مذهبی میرفندرسکی و مقام ادبی میرفندرسکی و جایگاه شعر و ادب در آثار وی از جمله محورهای این مسابقه مقاله نویسی و همایش استانی است.

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال مقاله ١٠ فروردین ماه ٩٨ است، گفت: درج عنوان مقاله و مشخصات نویسنده به طور کامل، تایپ مقاله در نرم افزار ورد با فونت ١٤ نازنین، رعایت ساختار علمی مقاله نویسی و عدم داشتن سابقه چاپ و انتشار مقاله ارسالی از عمده شرایط مقاله به این همایش استانی است.

این مدیر استانی در خاتمه اظهار کرد: به صاحبان مقالات اول تا سوم این همایش جوایز نقدی اهدا خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ٣٥٨٨٠٥٦٦ و ٣٥٨٦٢٥١٧ تماس حاصل فرمایند.

این همایش استانی به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و شهرستان رامیان، فرمانداری شهرستان رامیان، بخشداری بخش فندرسک، دفتر امام جمعه شهرستان خان ببین و انجمن آثار و مفاخر شهرستان رامیان برگزار می‌شود.

گلستان حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان مقاله نویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر