کد خبر: 726193 A

نامزدهای بخش سودای سیمرغ و نگاه نو سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر طی مراسمی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شامگاه یکشنبه (21 بهمن ماه) طی مراسمی با حضور اهالی رسانه و اعضای هیات داوران جشنواره فیلم فجر، اسامی نامزدهای بخش سودای سیمرغ و نگاه نو (فیلم اول) سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

بهترین طراحی لباس:

محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، مشکین مهرگان(سمفونی نهم)، محمدرضا شجاعی(ماجرای نیمروز: ردخون)، امیر ملک پور(غلامرضا تختی)، الهام معین(مسخره باز)

 بهترین طراحی صحنه:

سهیل دانش (مسخره باز)، محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، کیوان مقدم )(غلامرضا تختی). محسن نصراللهی (متری شیش و نیم و سرخپوست)، کامیاب امینی عشایری (23 نفر)

بهترین چهره پردازی:

ایمان امیدواری(شبی که ماه کامل شد)، مجید اسکندری (سمفونی نهم)، شهرام خلج (ماجرای نیمروز؛ رد خون)، سعید ملکان (غلامرضا تختی)،  ایمان امیدواری (مسخره باز)، عباس عباسی (23 نفر)

بهترین تدوین:

محمدرضا موئینی(سمفونی نهم)، بهرام دهقانی(متری شیش و نیم)، خشایار موحدیان(قسم)، محمدنجاریان(ماجرای نیمروز:ردخون)، میثم مولایی(غلامرضا تختی)

بهترین صدابرداری:

ایرج شهزادی (متری شیش و نیم)، مسیح سراج (پالتو شتری)، بهمن اردلان (23 نفر)، منصور شهبازی (طلا)، مهدی ابراهیم‌زاده (قسم)

بهترین صداگذاری:

امیرحسین قاسمی(متری شیش و نیم)، حسین ابوالصدق(سمفونی نهم)، مهرشاد ملکوتی(ماجرای نیمروز: رد خون)، امیرحسین قاسمی(غلامرضا تختی)، آرش قاسمی( شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلمبرداری:

حمید خضوعی(غلامرضا تختی)، هومن بهمنش(متری شیش و نیم)، شهرام نجاریان(خون خدا)، علی قاضی(مسخره باز)، هادی بهروز(ماجرای نیمروز :ردخون)، مسعود سلامی(آشفته‌گی)

بهترین فیلمنامه:

محسن تنابنده(قسم)، محسن قرائی، محمد داوودی(قصر شیرین)، نیما جاویدی(سرخپوست)، پرویز شهبازی(طلا)، نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی(شبی که ماه کامل شد)

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

محسن روزبهانی (23نفر)، ایمان کرمیان (سمفونی نهم)، آرش آقابیک (شبی که ماه کامل شد)، ارشا اقدسی (قسم)، ایمان کرمیان (ماجرای نیمروز؛ رد خون)

بهترین موسیقی متن:

پیمان یزدانیان (متری شش و نیم و بنفشه آفریقایی)، امین هنرمند (قصر شیرین)، افشین عزیزی (غلامرضا تختی)، مسعود سخاوت دوست (شبی که ماه کامل شد)، کریستف رضاعی (ناگهان درخت و سال دوم دانشکده من)

بهترین کارگردانی:

بهرام توکلی(غلامرضا تختی)، نیما جاویدی(سرخپوست)، نرگس آبیار(شبی که ماه کامل شد)، سعید روستایی(متری شیش و نیم)، رضا میرکریمی(قصرشیرین)، محمدحسین مهدویان(ماجرای نیمروز:ردخون)

بهترین فیلم:

سرخپوست(تهیه کننده مجید مطلبی)، شبی که ماه کامل شد(تهیه کننده محمدحسین قاسمی)، غلامرضا تختی(تهیه کننده سعید ملکان)، متری شیش و نیم(تهیه کننده سیدجمال ساداتیان)، ماجرای نیمروز:ردخون(تهیه کننده سیدمحمد رضوی)، قصر شیرین(تهیه کننده رضا میرکریمی)

بهترین نقش مکمل زن:

زهره عباسی (ناگهان درخت)، ژیلا شاهی (قصر شیرین)، فرشته صدرعرفایی  (شبی که ماه کامل شد)، نیوشا علیپور (قصر شیرین)،پانته‌آ پناهی‌ها (درخونگاه)

بهترین نقش مکمل مرد:

آرمین رحیمیان (شبی که ماه کامل شد)،نوید محمدزاده (متری شیش و نیم)،حسن پورشیرازی (قسم)،یونا تدین (قصر شیرین)، علی نصیریان (مسخره باز)، جواد عزتی (ماجرای نیمروز: رد خون)

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

حامد بهداد (قصر شیرین)، امین حیایی (درخونگاه)، هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)، پیمان معادی (متری شیش و نیم)، نوید محمدزاده (سرخپوست)

بهترین بازیگر نقش اول زن:

مهناز افشار (قسم)، الناز شاکردوست ( شبی که ماه کامل شد)، ژاله صامتی (درخونگاه)، بهنوش طباطبایی (ماجرای نیمروز: رد خون)، فاطمه معتمدآریا(بنفشه آفریقایی)

نامزدهای بخش نگاه نو:

جان‌دار (حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری)، حمال طلا (تورج اصلانی)، دیدن این فیلم جرم است (رضا زهتابچیان)،  روزهای نارنجی (آرش لاهوتی )، مسخره‌باز (همایون غنی‌زاده)

222222

7777777

5555555

3333333

 

جشنواره فیلم فجر نامزدهای سودای سیمرغ نامزدهای نگاه نو معرفی نامزدهای بخش سودای سیمرغ و نگاه نو جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر