کد خبر: 724953 A

معاون سیما:

معاون سیما با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و بسیج امکانات و ظرفیت‌های سیما، بر پوشش هرچه مطلوب‌تر بزرگ‌ترین رویداد ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی در ۲۲ بهمن تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی برای پوشش مراسم یوم الله ۲۲ بهمن با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما، شریفی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه، مهرداد عظیمی رییس مرکز تولید و فنی سیما، مدیران پخش، تامین برنامه و تولید فنی شبکه‌های سیما و تهیه‌کنندگان در محل معاونت سیما برگزار شد.

مرتضی میرباقری با بیان اینکه چشم دوست و دشمن به حضور مردم در روز ۲۲ بهمن است، گفت: دشمن که برای ناامن کردن و ضربه زدن به این کشور و ملت از هیچ خباثتی فروگذار نکرده منتظر است تا نتیجه مکرهای خود را در روز ۲۲ بهمن ببیند.

وی با اشاره به حضور پرشکوه مردم در ۱۳ آبان افزود: مردم فهیم ایران انشاالله بار دیگر با حضور پرشکوه خود ضمن خنثی کردن نقشه بدخواهان نقش خود را ایفا خواهد کرد و در این شرایط شما همکاران نیز باید جانانه و دقیق حق این حضور را ادا کنید.

معاون سیما تصریح کرد: تلاش شما در طول نیم روز، بزرگ‌ترین رویداد ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی را روایت خواهد کرد، پس باید مجاهدانه در این مسیر همراه با ملت قدم بردارید.

مرتضی میرباقری با تقدیر از اقدامات شبکه‌های سیما در سال جاری اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقرر بود تمامی دستگاه‌ها گزارش‌هایی از دستاوردهای خود برای پخش از  تلویزیون آماده و ارائه کنند اما بار این مهم را نیز رسانه ملی به دوش کشید.

وی با اشاره به ساختارهای مختلف برنامه‌سازی برای بیان افتخارات و دستاوردهای کشور گفت: مردم فقط با تماشای برنامه‌هایی نظیر ایران ۲۰ و اولین‌ها با شصت دستاورد مهم کشور آشنا شدند.

میرباقری با اشاره به گرم نگه داشتن آنتن سیما در ایام سال بیان کرد: قاطعانه می‌توانیم بگوییم در حوزه تولید فکر و فرهنگ در فاصله‌ای قابل اعتنا از دیگران قرار داریم و مورد توجه مردم هستیم.

وی خاطر نشان کرد: پوشش حضور باشکوه مردم در ۲۲ بهمن و نمایش آن در قاب سیما برای همگان امید آفرین و آرامش بخش خواهد بود.

همچنین در این جلسه مهرداد عظیمی رییس مرکز تولید و فنی سیما با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ماه قبل گفت: معاونت سیما برای پوشش مطلوب رسانه‌ای جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تدارک خوبی دیده است و حدود چهارصد نفر از همکاران با تجربه این رویداد باشکوه را برای پخش از طریق شبکه‌های ملی، برون مرزی به تصویر خواهند کشید.

وی افزود: هشت دستگاه واحد سیار هشت دستگاه اس ان اجی ۴ دستگاه هلی شات و در مجموع شصت دستگاه دوربین برای پوشش طول مسیر راهپیمایی تهران پیش بینی شده است.

۲۲ بهمن بسیج پوشش برنامه ریزی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر