کد خبر: 720922 A

نمایشگاهی با عنوان "رایحه زندگی" در تئاتر شهر به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و ستاد برگزاری پنجمین جشنواره مقاومت و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاهی را با عنوان رایحه زندگی و با موضوع ترویج سبک زندگی  ایرانی اسلامی در زیر گذر چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر) برپا نموده است..

این نمایشگاه که متشکل از پوستر، عکس و کاریکاتور است با مشارکت معاونت فرهنگی، اجتماعی متروی تهران تا ۲۰بهمن از ۶ صبح تا ساعت ۲۳ میزبان عموم مردم و علاقمندان است.

گفتنی است در این نمایشگاه بیش از ۲۰ اثر در بخش‌های پوستر، عکس و کاریکاتور منتخب از آثار  پنجمین جشنواره هنر مقاومت در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.

انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس وابسته به بنیاد فرهنگی روایت فتح ، پنجمین جشنواره هنر مقاومت را در ده بخش کارتون و کاریکاتور، عکس، طراحی صنعتی، تایپو گرافی، پرچم و کتیبه، تصویر سازی، گرافیک متحرک، نقاشی دیجیتال، پوستر و تبلیغات شهری را با دبیری مسعود نجابتی برگزار نموده است و نمایشگاه آثار منتخب این جشنواره نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا ۲۴ بهمن ماه پذیرای بازدیدکنندگان است.

12

11

تئاتر شهر نمایشگاه مترو تهران مجموعه تئاتر شهر پنجمین جشنواره هنر مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر