کد خبر: 700623 A

جدیدترین سری مستند مسابقه «فرمانده» که از 24 آبان ماه 97 فیلمبرداری خود را در مناطق بکر و دیدنی منطقه سیستان و بلوچستان آغاز کرده است، مراحل نهایی خود را در چابهار فیلمبرداری می‌کند.

به گزارش ایلنا، مستند مسابقه فرمانده که با ثبت نام بیش از 44 هزار نفر تا پایان تابستان 97 وارد مرحله انتخاب شرکت‌کنندگان شد، با پایش ابتدایی داوطلبان در نهایت با شرکت حدود 800 نفر در پایگاه بیست رمضان نیروی زمینی سپاه در جاده تهران به قم، دومین مرحله غربال‌گری خود را طی سه روز به پایان رساند.

پس از آن با شروع مرحله نهایی مسابقه، از 24 آبان ماه یازده شرکت‌کننده راهی منطقه کویری زاهدان برای شروع رقابت اصلی مستند مسابقه فرمانده شدند. در این رقابت سخت و نفس‌گیر که در استان سیستان و بلوچستان و مناطق دیدنی آن فیلمبرداری شد، در نهایت دو نفر به عنوان برگزیدگان نهایی برای مسابقه فینال انتخاب شدند.

بخش پایانی مسابقه در منطقه «دَرَک» به عنوان حاشیه‌ای‌ترین منطقه استان سیستان و بلوچستان و در نقطه صفر مرزی فیلمبرداری شد.

مستند مسابقه فرمانده ۵ با پایان مراحل ضبط و شروع مراحل تدوین و صدا گذاری، نوروز امسال از شبکه‌های مختلف سیما به نمایش گذاشته می‌شود.

چابهار میزبان مراحل پایانی مستند مسابقه فرمانده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر