کد خبر: 698160 A

با حکم هادی مظفری؛ مدیر کل هنرهای تجسمی

مدیر کل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه معاون امور هنرهای تجسمی و سرپرست معاونت هماهنگی و برنامه ریزی را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، هادی مظفری (مدیرکل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) طی احکام جداگانه اردشیر میرمُنگره را به عنوان معاون امور هنرهای تجسمی و شادی علی را به سمت سرپرست معاونت  هماهنگی و برنامه‌ریزی منصوب کرد.

مظفری در حکم اردشیر میرمنگره و شادی علی آورده است: نظر به سوابق اجرایی، تعهد، توانمندی و شایستگی‌های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون امور هنرهای تجسمی منصوب می‌شوید .

امید است با اتکاء به خداوند سبحان در ایفای وظایف محوله، پیگیری امور مربوطه و سامان بخشیدن به کارکردهای اداری مجموعه با همیاری عموم همکاران و هنرمندان عرصه تجسمی موفق باشید. بهروزی شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

اردشیر میرمنگره دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه هنر و تصویر سازی از دانشگاه تهران است. وی دارای سوابق پژوهشی و اجرایی در سازمان میراث فرهنگی و زیباسازی شهر تهران است. او تجربه تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را در کارنامه خود دارد .

شادی علی نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی است. او دارای سوابق اجرایی مدیریتی و پژوهشی در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران است. علی تاکنون دبیری  کمیته‌های متعدد اطلاع رسانی و برنامه ریزی در حوزه فرهنگ و هنر را در کارنامه خود دارد .

مدیر کل هنرهای تجسمی هادی مظفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر