کد خبر: 696970 A

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در نخستین دوره فراخوان آکادمی موسیقی پورناظری، ۲۷۷۴ نفر از هنردوستان از سراسر کشور ثبت‌نام کردند.

به گزارش ایلنا، با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در نخستین دوره فراخوان آکادمی موسیقی پورناظری، ۲۷۷۴ نفر از هنردوستان از سراسر کشور ثبت‌نام کردند.

این فراخوان به‌منظور حمایت از استعدادهای درخشان موسیقی برای کشف نوازندگان، خوانندگان و آهنگسازان توسط آکادمی موسیقی پورناظری منتشر شد.

بر این اساس در مرحله‌ دوم لازم است داوطلبان تا تاریخ بیست و یکم آذر، ویدئویی حداکثر به مدت پنج دقیقه در رشته‌ای که برای حضور در فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند، ضبط کرده و آن را از طریق سایت آکادمی به آدرس www.pournazeriacademy.com ارسال کنند.

بر این اساس ۱۱۱۷ نفر برای حضور در بخش نوازندگی سازهای ایرانی ثبت‌نام کرده‌اند و بقیه‌ داوطلبان را نوازندگان سازهای کلاسیک و همچنین خوانندگان و آهنگسازان تشکیل می‌دهند.

بعد از پایان مهلت آپلود ویدئوهای ارسالی در سایت، داوطلبان در دو مرحله توسط  گروه‌های زیرمجموعه‌ هیئت داوران سطح‌بندی و از هر یک از داوطلبان برای اجرای حضوری دعوت به عمل می‌آید تا نفرات راه یافته به مرحله آخر انتخاب شوند و در حضور هیئت داوران به اجرای قطعه مورد نظر آن‌ها که متعاقبا اعلام خواهد شد ‌بپردازند. این در حالی است که در هر رشته یک نفر به عنوان برگزیده این فراخوان، انتخاب و توسط آکادمی برای آموزش‌های موسیقی بورسیه و در گام‌های بعدی جهت تولید و اجرای اثر حمایت می‌شود.

افرادی که در مراحل آزمونی فراخوان حضور پیدا می‌کنند، شامل تسهیلاتی جهت ادامه‌ آموزش موسیقی می‌شوند.

آموزش موسیقی آکادمی پورناظری ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر