کد خبر: 696671 A

آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در بخش آثار بین‌المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش ایلنا، جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت و یکمین دوره  خود را در ماه می سال 2019 برگزار می‌کند، در همکاری با بخش بین‌الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران بنا دارد فیلم‌های برگزیده  دو دوره اخیرخود را در بخش آثار بین‌المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.

نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران در نظر دارد در بخش بررسی آثار بین‌المللی این جشنواره برترین فیلم‌های تبلیغاتی از سراسر دنیا را به نمایش بگذارد. در همین راستا جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک فیلم‌های برگزیده 2 دوره اخیر خود را به دبیرخانه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران برای مرور این آثار ارسال می‌کند.

جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده‌های خلاق ، انتخاب و معرفی عوامل تولیدکننده و آثار برتر شرکت‌ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ، برپا خواهد شد.

این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه‌های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه‌های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ  29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

نیویورک جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران جوایز تبلیغاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر