کد خبر: 695447 A

مهرنوش دارا گفت: «کاترپیلار» نمایش کودک و نوجوان محسوب می‌شود اما با انتخاب شخصیت‌های کارتون‌های زمان پدر و مادرها و کودکی خودمان، نوستالژی خوش‌آب و رنگی‌ را برای پدر و مادرها هم فراهم کردیم. این اثر نمایشی همان‌قدر که مناسب کودک و نوجوان است، بزرگ‌ترها را هم می‌تواند پای اجرا بنشاند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرنوش دارا (طراح، کارگردان و مدرس بازیگری گروه نمایشی اِکو) درباره این «کاترپیلار» گفت: فکر می‌کنم برای اولین‌بار است که در ایران نمایشی اجرا می‌شود که فقط بازیگران ۴ تا ۱۲ سال در آن روی صحنه حضور دارند؛ حضوری درخشان با بازی‌هایی قوی در لحظاتی تکرار نشدنی.

دارا با بیان اینکه «بازیگران کودک و نوجوان ما روی صحنه لحظاتی بسیار شاد و جذاب‌ را برای مخاطب خواهند ساخت» گفت: توانایی این بچه‌ها در این اجرا به اندازه‌ای هست که با جرات می‌گویم گاهی بازیگران بزرگ‌سال این توانایی‌های فیزیکی، بیانی و بازی‌های حسی‌را ندارند.

طراح و کارگردان نمایش «کاترپیلار» با اشاره به اینکه «مخاطب در ۶۰ دقیقه اجرا شبی تکرار نشدنی‌ را می‌گذارند» گفت: در اجرای ما بازیگران مطرح کودک و نوجوان سینما، تلویزیون و تئاتر همچون بازیگران فیلم سینمایی مصادره، سریال انام، سریال ایراندخت و ستارخان و سریال بچه مهندس و  به وقت شام حضور دارند.

دارا یادآور شد: «کاترپیلار» نمایش کودک و نوجوان محسوب می‌شود اما با انتخاب شخصیت‌های کارتون‌های زمان پدر و مادرها و کودکی خودمان، نوستالژی خوش‌آب و رنگی‌ را برای پدر و مادرها هم فراهم کردیم. انتخاب موسیقی هم تلفیقی بوده و مناسب دهه‌های کودکی خودمان و بچه‌های این روزهاست. معتقدم این اثر نمایشی همان‌قدر که مناسب کودک و نوجوان است، بزرگ‌ترها را هم می‌تواند پای اجرا بنشاند تا لذت زیادی از دیدن اجرای گروه نمایش کاترپیلار ببرند.

نمایش «کاترپیلار» کاری از گروه نمایشی اکو، با طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا از ۴ تا ۳۰ آذر ساعت ۱۸ در سالن استاد مشایخی (ضلع شمالغربی چهارراه ولیعصر ساختمان ۱۴۷۸) روی صحنه می‌رود.

بازی پدر تلویزیون فیلم سینمایی کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر