کد خبر: 693874 A

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینما اعلام کرد:

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن خیر مقدم به حسین انتظامی به عنوان مدیرفرهنگی، از نزدیک به چهل سال زحمات محمدمهدی حیدریان در سینمای ایران، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران به شرح زیر است:

تهیه‌کنندگان پیشکسوت و مستقل سینمای ایران که تا امروز فعالیت می‌کنند و به‌اصطلاح چراغ دفاترشان معجزه آسا روشن مانده است، سینما را از اویل دهه 60 با شما و همراهانتان آغاز کردند. در این سالها دانستیم که لازمه یک سینمای پر قدرت و پیشرو داشتن تهیه کنندگانی است که ذهن پویا و جهانی داشته باشند. اما وقتی که این لزوم بایسته گرفتار سیاست‌های شناور اقتصادی غیرشفاف و جنگ و جدالی مداوم و ابدی باشد، از آن ذهن پویا چیزی نخواهد ماند، جز فرسایش و کنارگیری یا ماندن به هر طریق و ترفند.

خوشبختانه سکاندار جدید سینما، شخصیتی فرهنگی است که در سال‌های اخیر در معاونت مطبوعاتی و پس از آن به عنوان قائم مقام وزیر نشان داد که به شفاف‌سازی اعتقادی عملی دارد.

تهیه‌کنندگان حرفه‌ای سینما امید به حضور پر شور و ماندگار شما داشتند که به جبر قانون امکان‌پذیر نشد. اما، ما شما را در هر کجا که باشید همچنان یار و مددکار سینمای ایران می‌دانیم.

حسین انتظامی، همانگونه که سالها توانسته به عنوان نماینده منتخب مدیران مسئول مطبوعات کشور بالاترین درجه اعتماد برگزیدگان مطبوعات را کسب کند، با شناخت فرهنگی و مدیریت بروز خود خواهد توانست برای پایندگی و بالندگی هنر –صنعت تاثیرگذار و مهم جهانی سینما  بکوشد و سینمای سرفراز ایران، با حضور این مدیر ارجمند گام‌های بیشتر و بلندتری بردارد.

انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران در کنار معاونت سینمایی برای ارتقای کمی و کیفی سینمای ایران آماده همه گونه همکاری و همراهی است.

روشن بودن چراغ دفاتر تهیه کنندگان مستقل معجزه است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر