کد خبر: 693181 A

تهیه‌کننده و مدیر برنامه‌های حامد همایون ضمن اعلام آغاز فصل جدید فعالیت‌های این خواننده پاپ از برگزاری چند کنسرت و انتشار دومین آلبوم رسمی او در زمستان 97 خبر داد.

به گزارش ایلنا، محسن رجب‌پور (تهیه‌کننده و مدیر برنامه‌های حامد همایون) با اعلام خبر آغاز فصل جدید فعالیت‌های این خواننده پاپ گفت: همان‌طور که طرفداران و مخاطبان آثار حامد همایون می‌دانند، او بیش از 9 ماه است که در هیچ اجرای زنده‌ای حضور ندارد. دلیل این کم‌کاری نیز خواست من بوده است که ریشه در اتفاقات مختلفی دارد. ما در این مدت تقاضای بسیاری از طرف برگزارکنندگان کنسرت داشتیم تا برنامه‌های متعددی را در تهران و شهرستان‌ها اجرا کنیم اما من احساس می‌کردم حال جامعه خوب نیست و نمی‌توان آن طور که باید برای برگزاری یک کنسرت بانشاط که حال مخاطبان را خوب کند، اقدامی انجام داد.

او افزود: اما در این مدت پس از پژوهش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که در این زمینه داشتیم تصمیم گرفتیم بعد از 9 ماه برای حضور دوباره حامد همایون در اجراهای زنده، تولید تک آهنگ و انتشار آلبوم جدید اقدامات لازم را انجام دهیم. هرچند می‌دانم هم اکنون نیز خیلی از مسائل موافق میل مردم نیست اما امیدواریم با ‌تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌های خوبی که در این زمینه انجام داده‌ایم، شرایط خوبی را برای یک بازگشت تاثیرگذار فراهم کنیم. 

مدیرعامل موسسه «ترانه شرقی» ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در ماه‌های آبان و آذر سه قطعه «پرسه»، «خلسه» و «زلزله» در پروسه‌های زمانی مختلف در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. این سه قطعه از جمله آثاری هستند که با کارهای قبلی حامد همایون  تفاوت‌های زیادی دارد و فکر می‌کنم می‌تواند مورد توجه طرفداران این خواننده قرار بگیرد. ما از نیمه آذر نیز کنسرت‌های این خواننده را از آبادان و شیراز آغاز کرده و پس از برگزاری چند برنامه در شهرستان‌های مختلف، اواخر آذر کنسرت‌هایی را در تهران برپا خواهیم کرد. ما در این چارچوب تغییرات اساسی را اعمال کردیم که به طور حتم اولین نمود آن در کنسرت‌ها خواهد بود به طوری که تماشاگران در اجراهای زنده شاهد ارائه قطعات جدید با شکلی متفاوت خواهند بود. البته قطعات قدیمی نیز برای طرفداران اجرا می‌شود ولی نحوه تنظیم این قطعات نیز به شکلی خواهد بود که مخاطبان شاهد اجراهای متفاوتی باشند. 

رجب‌پور افزود: با وجود این که هزینه فراهم کردن تجهیزات و امکانات برگزاری کنسرت‌ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده ولی ما تصمیم داریم تا حد ممکن فضایی را فراهم کنیم که مخاطبان هزینه کمتری را برای حضور در کنسرت‌ها پرداخت کنند. بنابراین برای برگزاری کنسرت حامد همایون در تهران قیمت بلیت‌ها کاهش پیدا کرده و در شهرستان‌ها نیز علاوه بر ارتقا امکانات و تجهیزات برگزاری کنسرت اعم از نورپردازی، تصویر و صدابرداری شرایطی را برای برگزارکنندگان فراهم کرده‌ایم که هزینه‌های آن‌ها نیز کاهش پیدا کند. این درحالی است که برگزاری کنسرت در شهرستان‌هایی که پیش از این نتوانستیم در آنجا برنامه اجرا کنیم از اولویت‌ها و برنامه‌هایی است که در فصل جدید فعالیت‌های حامد همایون به آن توجه ویژه داریم. 

این تهیه‌کننده در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره آلبوم جدید حامد همایون نیز توضیح داد: ما مجموعا 10 قطعه جدید داریم که در این آثار علاوه بر استفاده از شاعران، آهنگسازان و تنظیم‌کنندگان جدید فضایی را به مخاطب معرفی کرده‌ایم که قطعا پس از مواجهه با آن غافلگیر خواهند شد. البته ما غیر از آن سه قطعه‌ای که اشاره کردم، به زودی یک موزیک ویدئو جدید نیز منتشر می‌کنیم و پس از آن نیز در دی ماه نسبت به انتشار دومین آلبوم رسمی حامد همایون اقدام خواهیم کرد که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود.

حامد همایون آغاز فصل جدید فعالیت های حامد همایون تک آهنگ های جدید حامد همایون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر