کد خبر: 689994 A

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با انتشار اطلاعیه‌ای جزییات نحوه میزبانی بخش تئاتر مناطق این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، نحوه میزبانی بخش تئاتر مناطق بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی ستاد برگزاری این دوره اعلام شد.

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در این اطلاعیه که خطاب به دانشگاه‌ها، انجمن‌های علمی نمایش و کانون‌های تئاتر دانشگاه‌‌ها منتشر شده از مدیران و دست‌اندرکاران این مجموعه‌ها دعوت کرد ضمن بررسی شرایط مجموعه‌های مورد نظر خود برای میزبانی آثار نمایشی بخش مناطق جشنواره از جمله امکانات زیرساختی، سخت‌افزارهای سالن‌ها و تجهیزات، موقعیت جغرافیایی تالارهای نمایش و نحوه حمایت نهادهای مرتبط از موارد اولویت امکان‌سنجی بخش مناطق، آمادگی خود را در این زمینه اعلام کنند.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت سال ۱۳۹۸  به همت اداره‌کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)»، «پژوهش (جایزه فرهاد ناظر زاده کرمانی)»، «ترجمه  نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان‌نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

جشنواره تئاتر دانشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر