کد خبر: 689950 A

دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»، نمایش «صعصعه» کارِ بهرنگ بقایی، آهنگساز صاحب‌سبک در تئاتر است که در تماشاخانه مهرگان، فقط یک شب، روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، شنبه ۲۶ آبان نمایش «صعصعه» به نویسندگی، کارگردانی و آهنگسازیِ بهرنگ بقایی، آهنگساز صاحب‌سبک در تئاتر، در تماشاخانه مهرگان، روی صحنه خواهد رفت. این نمایش که برای یک بازیگر نوشته شده، تازه‌ترین نوشته‌ی بهرنگ بقایی است که تنها بازیگر آن «دیبا خاتمی» خواهد بود.

بقایی پیش از این نمایشنامه‌های حملط، کورتیزول، و قطار ساعت بیست و یک به مقصد هرجا را نوشته است. بهرنگ بقایی برای تماشاگران تئاتر با آهنگسازیِ نمایش‌هایی چون: مرد بالشی، مریم و مرداویج، قرمز و دیگران و ...بسیار آشناست و سال گذشته رمانِ نوگرای «مدارِ بدونِ باد» به قلم او، از سوی نشر چشمه وارد بازار کتاب شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

لازم به ذکر است، مدیرتولید، دستیار و برنامه‌ریزِ نمایشِ «صعصعه» آرش فصیح و طراح نور آن، مرتضا حقیقت‌بیان است. نمایش «صعصعه»، دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»، شنبه ۲۶ آبان‌ماه ساعت ۲۰ تنها برای یک بار در تماشاخانه‌ی مهرگان اجرا خواهد شد و سایت تیوال، سامانه‌ی خرید بلیت این نمایش است.

Poster02- A3(1)

رپرتوار «مونوگهان»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر