کد خبر: 689184 A

معرفی گروه ۸ نفره کولی‌های نمایش و برندگان مسابقه طراحی پوستر «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه دو خبر از این اثر نمایشی است.

به گزارش ایلنا، گروه ۸ نفره کولی‌های نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه که از ۲۰ آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود، معرفی شدند.

نمایش «شاه لیر» با دراماتورژی و کارگردانی مسعود دلخواه از ۲۰ آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی سعید جعفری، سامی اسماعیلی، طیبه پاکدل، ساینا حشمت نیا، حسام صلاحی‌نژاد، مونا عرب، نازنین دیده‌ور و کوروش عبدی از جوانان خلاق و هنرمند رشته موسیقی و آواز کلاسیک، ایفاگر نقش گروه کولی‌های این «شاه لیر» هستند.

قطعه‌هاى موسیقى و ملودى‌هاى اجرایى گروه کولی‌های «شاه لیر» به ترانه سرایى مسعود دلخواه و رهبرى نادر مشایخى به عنوان آهنگساز این اثر انجام شده است.

برندگان مسابقه طراحی پوستر نمایش شاه لیر معرفی شدند

بیست طرح پوستر از بین یکصد و هفتاد و هشت پوستر ارسالی توسط داوران انتخاب و به نمایشگاه راه یافتند.

هیات داوران مسابقه طراحی پوستر نمایش شاه لیر (آقایان مهدی فاتحی، سینا افشار و محسن عامل) اسامی منتخبین راه یافته به نمایشگاه پوستر این نمایش را از بین ١٧٨ پوستر دریافت شده، به شرح زیر اعلام کردند: (به ترتیب حروف الفبا)

▪️فاطمه آزادی

▪️علیرضا  خدامرادی

▪️الهه جعفری

▪️محمد درخشانی روی حقیقی

▪️پژواک سراج

▪️پگاه سعیدی

▪️محبوبه صابری

▪️امیرحسین صیدآبادی

▪️نوید طالبی

▪️حسین غلامی

▪️نسترن فراهانی

▪️مریم قاسمی

▪️حمیدرضا قدیمی

▪️امین قنبری

▪️حسام‌الدین گل‌محمدی

▪️سید محمد مهدی موسوی

▪️مهتاب موسوی

▪️حمید نصر

لازم به ذکر است جزئیات بیشتر از طریق ایمیل براى شرکت‌کنندگان و برندگان ارسال مى‌شود.

همچنین نمایشگاه پوستر از روز ۲۷آبان و همزمان با هفته دوم اجرا، برای بازدید عموم در لابى مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، نمایش شاه لیر به کارگردانى مسعود دلخواه از بیستم آبان، ساعت ۱۸:۰۰ در سالن اصلى مجموعه تئاتر شهر روى صحنه مى‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیکت به آدرس www.tik۸.com مراجعه کنند.

شاه لیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر