کد خبر: 686482 A

دبیر ستاد اربعین در گفت‌وگو با ایلنا:

دبیر ستاد اربعین با بیان اینکه تعداد زائران امسال از مرز دو میلیون نفر گذشت، درباره گران شدن بلیت هواپیما گفت: این موضوع تا دوازدهم آبان‌ماه تحت نظارت ما بوده و بعد از این تاریخ کنترل قیمت هواپیما برعهده سازمان هواپیمایی کشوری است.

شهریار حیدری(دبیر ستاد اربعین) در خصوص آخرین وضعیت زائران اربعین به‌ خبرنگار ایلنا گفت: طبق آخرین جمع بندی که داشتیم؛ میزان زائرین از مرز دو میلیون نفر گذشته و حضور مردم نسبت به زمان مشابه در سال قبل به صورت برابر بوده است.

وی افزود: علی‌رغم میل مخالفین حضور مردم در مراسم اربعین، زائران مختلف از کشورها و ادیان مختلف در این رویداد حضور پیدا کرده و علاوه بر کمرنگ کردن نقشه دشمنان با حضور میلیونی خود از سراسر دنیا موجب وحدت بیشتر و موثر‌تر شده‌اند.

دبیر ستاد اربعین همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا در مسیر برگشت نجف به تهران بلیت هواپیما گران شده، بیان کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده این طور قرار گذاشته شده که از تاریخ دوم آبان تا دوازدهم آبان‌ماه نرخ پروازها به‌صورت رفت و برگشت از تهران به نجف دو میلیون و دویست هزار تومان و در مسیر مشهد به نجف دو میلیون و هشتصد هزار تومان باشد.

حیدری در پایان افزود: بر همین اساس اگر بعد از تاریخ دوازدهم آبان‌ماه کسی نرخ دیگری را به‌فروش برساند، نظارت درباره این موضوع بر‌عهده ما نبوده و در اختیار سازمان هواپیمایی کشوری است.

رفت و برگشت سازمان هواپیمایی کشوری مشهد هواپیما نجف میزان زائران از مرز دو میلیون نفر گذشت کنترل بلیت هواپیما برعهده سازمان هواپیمایی کشوری است گرانی بلیت هواپیما بلیت ارزان سفر به کربلا سفر ارزان به اربعین سفر ارزان به نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر