کد خبر: 685958 A

مستند «چاووش، از درآمد تا فرود» در هفته اول و دوم آبان در شهرهای مشهد، تهران، بابل و شیراز طی ۹ سانس به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا، برنامه اکران هفته اول و دوم آبان‌ مستند «چاووش، از درآمد تا فرود» به کارگردانی هانا کامکار و آرش رئیسیان اعلام شد.

براین اساس سینماهای هنر و تجربه در شهرهای مشهد، تهران، بابل و شیراز طی ۹ سانس میزبان مستند «چاووش، از درآمد تا فرود» می‌شوند. همچنین قرار است امروز، یکشنبه ششم آبان از ساعت ۱۶ جلسه نقد و بررسی این مستند در خانه هنرمندان با حضور همایون امامی (منتقد سینما) برگزار شود. علاقه‌مندان به تماشای مستند «چاووش، از درآمد تا فرود» می‌توانند از طریق سایت سینما تیکت نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

اکران این مستند از هفته اول مرداد آغاز شد و سازندگان آن تاکنون برای اکران و جلسات نقد و بررسی به شهرهای مختلف ایران سفر کرده‌اند. همچنین در تهران چندین سینما تاکنون پذیرای اکران این مستند بوده‌اند.

در این مستند هنرمندان برجسته موسیقی؛ محمدرضا شجریان، زیدالله طلوعی، علی‌اکبر شکارچی، بیژن کامکار، حسین علیزاده، اردشیر کامکار، حمید متبسم، ارشد تهماسبی، شهرام ناظری، ارژنگ کامکار، هنگامه اخوان، سعید فرج‌پوری، جمشید عندلیبی، محمد فیروزی، صدیق تعریف، مجید درخشانی، پشنگ کامکار، قشنگ کامکار، جمال سماواتی و هادی منتظری نکات گوناگونی را درباره کانون چاووش عنوان می‌کنند. هم‌چنین برخی از این هنرمندان در طول فیلم تک‌نوازی‌هایی دارند.

محمدرضا شجریان هنر و تجربه محمدرضا لطفی هوشنگ ابتهاج هانا کامکار آرش رئیسیان چاووش، از درآمد تا فرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر