کد خبر: 685434 A

شبکه چهار سیما امشب در شب تئاتر میزبان سیاوش طهمورث و محمود عزیزی می‌شود.

به گزارش ایلنا، مجله فرهنگی و هنری «شب‌های هنر» که در شب‌های شنبه به موضوع تئاتر می‌پردازد، امشب به سراغ «تئاتر آیینی» می‌رود.

در این برنامه که تهیه‌‌کنندگی آن را امیرقمیشی و اجرا را پیام دهکردی بر عهده دارد، امشب «تئاتر آیینی» از منظر تاریخی و اجرای این‌گونه از نمایش‌‌ها در صحنه تئاتر را با حضور محمود عزیزی استاد دانشگاه، کارگردان تئاتر و بازیگر سینما و تلویزیون و سیاوش طهمورث بازیگر، سینما و تلویزیون بررسی می‌کند.

پخش گزارش‌هایی از پشت صحنه نمایش عاشورایی «خورشید حلب از کشور سوریه» و تمرین نمایش عاشورایی «رسول» در بوستان نوروز پارک آب و آتش از دیگر بخش‌های این برنامه تلویزیونی است.

یکشنبه شب موسیقی با اجرای رضا مهدوی و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله ذوالفقاری، دوشنبه شب شعر با اجرای محمود اکرامی‌فر و تهیه‌کنندگی کوروش انصاری، سه‌‌شنبه شب کتاب با اجرای مسعود دیانی و تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی، چهارشنبه شب سینما با اجرای مسعود فراستی و تهیه‌کنندگی سلمان وکیلی به ترتیب سایر شب‌های مجله شامگاهی «شب‌های هنر» را تشکیل می‌دهند.

«شب‌های هنر» برنامه جدید شبکه چهار در حوزه ادب و هنر است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

شبکه چهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر