کد خبر: 685374 A

تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر و نمایش «آهسته با گل سرخ» در تماشاخانه سنگلج روزهای دوشنبه هفتم و سه‌شنبه هشتم آبان به مناسبت ایام سوگواری اربعین حسینی اجرایی ندارند.

به گزارش ایلنا، در پی فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین حضرت سیدالشهدا تالارهای سایه، قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روزهای دوشنبه هفتم و سه‌شنبه هشتم آبان اجرایی ندارند. این در حالی است که با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی، نمایش مذهبی «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم‌بخش در ایام ذکر شده به صحنه می‌رود.

هم اکنون نمایش‌های «خاتون» به کارگردانی حسین عالم‌بخش در تالار اصلی، «نقاشی اشر» به کارگردانی فریبرز کریمی در تالار قشقایی، «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور در تالار سایه و «ابوالهول» به کارگردانی داود پورحمزه در پلاتو اجرا میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

آهسته با گل سرخ ۲ روز اجرا نخواهد شد

نمایش «آهسته با گل سرخ» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان که از دوم آبان اجرای عمومی خود را آغاز کرده است روزهای دوشنبه ۷ و سه‌شنبه ۸ آبان به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در تماشاخانه سنگلج اجرا نخواهد شد.

نمایش «آهسته با گل سرخ» که از آثار دهه‌ شصت اکبر رادی و درباره‌ چالش‌های اجتماعی یک خانواده‌ بازاری است با بازی حبیب اسماعیلی، محمد حاتمی، میترا حجار، سام قریبیان و فریبا کوثری (به ترتیب حروف الفبا) هر شب ساعت ۲۰ اجرا می‌شود.

تعطیلی سالن‌های نمایشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر