کد خبر: 684664 A

همزمان با برداشته شدن دیوار شیشه‌ای رواق هنر فرهنگستان هنر، کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» در این مکان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» امروز، یکشنبه دوم آبان، با حضور علی‌رضا اسماعیلی (سرپرست فرهنگستان هنر)، کیوان رحیمی (دبیر)، علی تقوی (معاون پژوهشی) و مسعود ناصری (مدیرکل فرهنگی)، سجاد محمد یارزاده (دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی) و ... در رواق هنر فرهنگستان هنر گشایش یافت. این اتفاق با برداشته شدن دیوار شیشه‌ای رواق هنر و باز شدن آن به روی بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان همزمان شد. 

64

در این کارگاه هنرمندان با استفاده از تکنیک‌های گوناگون از جمله رنگ‌ روغن روی بوم، ترکیب مواد و اکریلیک و... به خلق اثر و پاسداشت ایام اربعین حسینی می‌پردازند و کسانی چون علی شفائی، محمدرضا پورفرزانه، عبدالله رحیمی، محمدرضا حسینی، مصطفی محب اسلام، زهرا دستمالچی، شقایق جزایری و مهدی طالعی‌نیا  در افتتاحیه آن حضور داشتند.

63

«حماسه حسینی در آیینه خیال» تا هفتم آبان، از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ در خیابان ولی‌عصر، قبل از تقاطع طالقانی، پلاک ۱۵۵۲، رواق هنر، میزبان علاقه‌مندان است.

66

دیوار شیشه‌ای رواق هنر پیش از برداشته شدن 

ساختمان مرکزی فرهنگستان هنر در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ در میان جمعی از هنرمندان افتتاح شد و تیر ۱۳۹۶ شیشه‌هایی ضخیم آن را از خیابان ولیعصر(عج) جدا کرد.

فرهنگستان هنر حصار شیشه ای رواق هنر حماسه حسینی در آیینه خیال برداشته شدن دیوار شیشه ای رواق هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر