کد خبر: 684122 A

مجموعه تئاترشهر در هفته گذشته میزبان سه نمایش در سالن‌های اصلی، قشقایی و پلاتو اجرا بوده و تالار هنر نیز دو نمایش روی صحنه دارد.

به گزارش ایلنا، این دو مجموعه تئاتری در آماری تعداد تماشاگران نمایش‌های خود تا ۲۷ مهر را به تفکیک اعلام کرده‌اند.

نمایش «خاتون» به کارگردانی حسین عالم‌بخش که در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است طی ۶ اجرایی که تا ۲۷ مهر انجام داده میزبان ۲۹۹۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۱ بلیت تمام‌بها، ۳ بلیت نیم‌بها و ۲۹۵۳ بلیت میهمان ارئه شده و در گیشه ۱۷ میلیون ریال برایش ثبت شده است.

نمایش «نقاشی اشر» به کارگردانی فریبرز کریمی عنوان نمایشی است که در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است. این نمایش طی ۳ اجرایی که تا ۲۷ مهر انجام داده میزبان ۱۶۳ تماشاگر بوده است. برای آن ۱۷ بلیت تمام‌بها، ۷۹ بلیت تخفیف‌دار و ۶۷ بلیت میهمان ارائه شده که در گیشه مبلغ ۲۴ میلیون و ۶۰ هزار ریال به نامش ثبت شده است.

نمایش «ابوالهول» به کارگردانی داوود پورحمزه نیز در هفته گذشته ۳ نوبت در پلاتو اجرای این مجموعه روی صحنه رفته که ۹۸ تماشاگر آن را دیده‌اند. برای این نمایش ۵۱ بلیت تمام‌بها، ۱۱ بلیت تخفیف‌دار و ۳۶ بلیت میهمان ارائه شده که در گیشه ۸ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال دارد.

در تالار هنر که تنها سالن تخصصی نمایش‌های کودک و نوجوان به شمار می‌رود نیز دو نمایش پدرآن و شاپرک‌ها در خیابان روی صحنه هستند.

نمایش «پدرآن» به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر طی ۲۵ اجرایی که تا ۲۵ مهر ماه انجام داده میزبان ۲۵۳۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۲۶۰ بلیت تمام‌بها، ۴۷۶ بلیت نیم‌بها، ۱۸۰ بلیت تخفیف‌دار و ۶۱۸ بلیت میهمان ارائه شده است این نمایش ۲۹۳ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال در گیشه دارد.

نمایش «شاپرک‌ها در خیابان» به کارگردانی ناصر آویژه نیز که تا ۲۵ مهر ۲۳ نوبت روی صحنه رفته ۲۵۴۵ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۹۰۶ بلیت تمام‌بها ۳۳۷ بلیت نیم‌بها، ۵۰۶ بلیت تخفیف‌دار و ۷۹۶ بلیت میهمان ارائه شده که در گیشه مبلغ ۲۶۱ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

آمار تماشاگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر