کد خبر: 683503 A

گالری ویستا، فراخوان سومین دوره جایزه هنر معاصر ویستا را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، هنرمندان تا سی ام آذرماه مهلت دارند پروپوزال‌های خود را برای حضور در سومین وره جایزه هنر معاصر وسیتا به دبیرخانه تحویل دهند و هر هنرمند یا گـروه مجاز به ارائه حداکثر دو پروپوزال هستند.

بر اساس این فراخوان گالری ویستا با سه هدف اصلی شناسایى و معرفى طرح‌هاى نوآورانه در هنر معاصر ایران، اهمیت بخشیدن به نگارش طرح، پروپوزال و برنامه ریزى اجرایى و غنای محتوا این جایزه را طراحی و اجرا می‌کند.

این فراخوان درباره معیارهایی که مورد توجه این جایزه است می‌گوید: ویستا به معناى اندیشه و اندیشه ورزى است. سومین دوره جایزه هنر معاصر ویستا مانند دوره‌هاى پیشین مى‌کوشد با تاکید بر ارزیابى فکر و ایده‌هاى معاصر هنر ، شرایطى را براى معرفى و اجراى فکر و اثر برتر فراهم نماید؛ ایده سازى و اهمیت به ساز و کارها و فرآیند خلق در هنر امروز هدفى است که این جایزه فارغ از رسانه یا جنبه‌هاى زیباشناختى دنبال کرده است؛ هنرمندان پس از ارائه طرح و پروپوزال کتبى خویش،که معیارهایى مانند معاصر بودن ، ارزش‌هاى تئوریک، اجرایى بودن و پتانسیل‌هاى  فرهنگى را شامل مى‌شود در صورت پذیرفته شدن در لیست منتخب باید بتوانند طرح‌هاى خویش را براى اجرا توجیه کنند.

موضوع در این دوره آزاد است و طرح‌هاى کوریتوریال نیز قابل طرح است. علاقه مندان برای دریافت فرم فراخوان می‌توانند به سایت  www.vistaart.gallery/fa/vista-prize/v۱۳۹۸ مراجعه کنند.

گالری ویستا جایزه ویستا جایزه هنر معاصر ویستا مسابقه ویستا جایزه هنر معاصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر