کد خبر: 683446 A

واکنش حمیدرضا نوربخش به استعفای داود گنجه‌ای:

حمیدرضا نوربخش در خصوص استعفای داود گنجه‌ای از خانه موسیقی گفت: امیدواریم رنجش استاد گنجه‌ای برطرف شود ضمن اینکه چیزی به صورت کتبی به ما اعلام نشده و فقط در خبرگزاری‌ها منعکس شده است؛ این مساله باید در هیئت مدیره بررسی و در مورد آن صحبت شود و انشالله که این مسائل برطرف شود.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی) درخصوص استعفای داود گنجه‌ای از هیئت مدیره خانه موسیقی که روزهای قبل در رسانه‌ها مطرح شده بود گفت: استاد گنجه‌ای از بنیانگذاران خانه موسیقی هستند و از موثرترین افرادی بودند که از ابتدا در بنیان خانه موسیقی نقش داشتند و تا الان هم همینطور بوده است و ما همیشه از راهنمایی‌ها و ارشادات و پیگیری‌های ایشان در هیئت مدیره و شورای عالی بهره‌مند بوده‌ایم.

نوربخش گفت: خود من هم شخصا با راهنمایی‌های ایشان کارها را جلو بردم و در مدت زمانی که من مسئولیت اجرایی داشتم بیشترین پشتوانه برای شخص من پیگیری‌های استاد داود گنجه‌ای بوده است.

مدیرعامل خانه موسیقی افزود:‌ همیشه صحبت‌ها و بحث‌هایی وجود داشته و خواهد داشت ولی به دلایلی ایشان رنجیده شده‌اند و فعلا این را به حساب رنجش استاد می‌گذاریم  و امیدواریم و تلاش می‌کنیم که این رنجش برطرف شود و مجموعه هیئت مدیره هم تلاش‌شان این است.

نوربخش تصریح کرد: ضمن اینکه چیزی هم کتبی اعلام نشده و ایشان فقط  در خبرگزاری‌ها این رنجش را اعلام کردند و امیدواریم بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که رنجش ایشان برطرف شود و دوست نداریم که جناب استاد گنجه‌ای را در خانه موسیقی نداشته باشیم.  گرچه هیچگاه ایشان از شخص من دور نبودند و نخواهند بود و همیشه از راهنمایی‌هایشان بهره خواهم برد.این مساله باید در هیئت مدیره بررسی شود و در مورد آن صحبت شود و انشالله که این مسائل برطرف شود و در خدمت ایشان هستیم. 

حمیدرضا نوربخش داود گنجه ای استعفای داود گنجه ای از خانه موسیقی واکنش نوربخش به استعفای گنجه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر