کد خبر: 682670 A

بزرگترین نمایش میدانی کشور با عنوان «رسول» همزمان با اربعین حسینی به کارگردانی سعید اسماعیلی و به‌همت منطقه فرهنگی- گردشگری عباس‌آباد اجرا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، نمایش "رسول" که در بوستان نوروز مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، به‌وسعت دوازده هزار متر مربع و به مدت ۱۳ شب اجرا خواهد شد، با ظرفیتی معادل پنج هزار نفر در هر شب میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد قطب فرهنگی و گردشگری است که در نقطه مرکزی تهران، میزبان شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی است. اراضی عباس‌آباد، نگین سبز تهران با مجموعه‌های بوستان آب و آتش، پل طبیعت، بوستان طالقانی، آسمان‌نمای گنبد مینا، بوستان نوروز و باغ نمایش به ارائه خدمات فرهنگی و هنری به عموم مردم می‌پردازد.

نمایش «رسول» روایت دل‌باختگی خلافکاری قدیمی به نام رسول دادخواه خیابانی به امام حسین(ع) است که در بستری دراماتیک در زمانه شخصیت اصلی  و رخدادهای صحرای کربلا روی صحنه می‌رود.

این نمایش محصول تازه‌ای از گروه نمایشی فصل شیدایی است که در سال‌های گذشته با محوریت دفاع مقدس در نقاط مختلف شهر تهران و در ۱۲ استان کشور به روی صحنه رفت و مخاطبان بسیاری در سراسر کشور داشته است.

امام حسین فرهنگی و گردشگری گردشگران داخلی و خارجی گردشگری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر