کد خبر: 682454 A

سیدجواد هاشمی مطرح کرد:

سیدجواد هاشمی (تهیه‌کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید ۲) با انتشار یادداشتی خطاب به محمد مهدی حیدریان (رئیس سازمان سینمایی) از وضعیت اکران فیلم‌ها در سینماها گلایه کرد.

به گزارش ایلنا، متن یادداشت  سیدجواد هاشمی  به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان سینمایی

سلام

چند سالی‌ست تلاش می‌کنم با بضاعت اندکم و البته با حمایت معنوی دوستانی چون علیرضا تابش، ابراهیم داروغه‌زاده  و ... برای کودکان و نوجوان سرزمینم فیلم بسازم.

فکر نمی‌کنم تاکنون درگیر جذب سرمایه برای تولید مخصوصاً در حوزه کودک و نوجوان، شده باشید واگر اشتباه می‌کنم پس خوب درک می‌کنید که چقدر سخت است، تهیه فیلمی بدون حمایت مالی از نهادهایی که سالهاست ادعا می‌کنند کودکان و نوجوانان مهم هستند، حالا که بسیار طاقت‌فرسا و سخت فیلمی ساختم که با اقبال فراوان تماشاگران روبرو شده است، آن هم در محرم و صفر و در منگنه اکران ۶ فیلم کمدی دیگر، انتظار داشتم از سمت سازمان تحت مدیریت شما حمایت شوم و حداقل اگر به سانس‌های فیلم اضافه نمی‌کنند از آن کم نکنند!!، پیشونی سفید ۲ فیلم خانواده است اما هم اکنون که در هفته اول جزو ۷ فیلم پرفروش اعلام گردیده است به ندرت پس از ساعت ۱۹ سانسی در سینما دارد و تمام سانس‌های مناسب شب به فیلمهای  پرقدرت که از همه جا حمایت مالی می‌شوند اختصاص یافته، خواهشمندم یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید.

سانسهای شبانه فیلمها به فیلمهای خاص اختصاص دارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر