کد خبر: 682381 A

مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی» با عنوان «هیرکانی سبزازلی» در تاریخ 30 مهرماه ساعت 16 در کاخ نیاوران برپا می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی» با عنوان «هیرکانی سبزازلی» روز دوشنبه 30 مهرماه ساعت 16، با حضور حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوان، بهمن نامورمطلق مدیر گروه فرهنگ وهنر کمیسیون ملی یونسکو، عکاسان شرکت‌کننده در نمایشگاه و جمعی از میهمانان داخلی و خارجی این رویداد فرهنگی و هنری در تالار آبی کاخ نیاوران برپا می‌شود.

علی قلمسیاه، فرزاد هاشمی وافشین بختیار به عنوان اعضای هیات انتخاب نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی»، از میان عکس‌های رسیده، 23 قطعه عکس را برای حضور در این رویداد فرهنگی انتخاب کردند.

مجموع عکس‌های منتخب وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان و مازندران و گلستان را نشان می دهند. عکاسان جوان در مجموع آثارارسالی خود ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوع گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی را به تصویر کشیده‌اند.

بابک برزویه که به عنوان دبیرهنری نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی» مسئولیت دارد درباره برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری گفت که نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی» یک اقدام ملی برای ثبت داشته‌های معنوی کشورمان است که با نام «هیرکانی سبزازلی» از تاریخ 30 مهرماه تا 8 آبان ماه درتالار آبی کاخ نیاوران برپا می‌شود.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه از ساعت 8 تا 16 به تالار آبی کاخ نیاوران مراجعه کنند.

ثبت جهانی جنگل های هیرکانی نمایشگاه عکس ثبت جهانی جنگل های هیرکانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر