کد خبر: 681693 A

اسدالله عسگراولادی (رییس اتاق بازرگانی ایران و چین) این هفته مهمان برنامه «دست خط» شبکه پنج سیماست و به سوالات گوناگونی پاسخ می‌دهد. ازجمله اینکه در زمینه اقتصاد عملکرد دولت روحانی را بهتر می‌داند یا دولت احمدی نژاد؟

به گزارش ایلنا، یکی از برجسته‌ترین بازرگانان کشور که به سلطان خشکبار معروف است این هفته در برنامه «دست خط» از چرایی تلاطم بازار ارز، نرخ واقعی ارز، چگونگی کنترل بازار، آثار انتخاب نشدن سفیر جدید ایران در چین در ارتباطات اقتصادی دو کشور، چگونگی شروع بازرگانی و رمز موفقیتش، اختلاف نظر با برادرش حبیب‌الله عسگراولادی، دیدارش با امام خمینی در سال ۵۶ در نجف و مخالفت امام با پیشنهادش و ... سخن خواهد گفت.

«دست خط» جمعه‌ها ساعت ۱۷ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و تکرار آن هم شنبه‌ها ساعت ۱۴ از همین شبکه پخش خواهد شد.

«دست خط» با شخصیت‌های کشور درباره شرایط  و مسائل روز کشور و فراز و نشیب‌های چهل سال گذشته و همچنین خانواده آنها گفتگو کرده و یکی از برنامه‌هایی است که به‌صورت ویژه به تاریخ شفاهی انقلاب و نظام اسلامی می پردازد.

«دست خط» به‌تهیه‌کنندگی مریم حداد ،اجرا و سردبیری محمدحسین رنجبران، مدیرتولیدی محمدرضا قنادان زاده، کارگردانی هنری حمیدرضا خوشبازان و دستیاری عبدالرضا منزوی تولید می‌شود.

طراحی صحنه و دکور فصل جدید «دست خط» را پیمان قانع انجام داده و تیتراژ  پایانی آن با شعر حامد عسگری و تنظیم میلاد بابایی و صدای ایمان قیاسی روی آنتن می‌رود.

احمدی نژاد روحانی دولت روحانی دراقتصاد بهترعمل کرد یا دولت احمدی نژاد؟ سلطان خشکبار پاسخ می‌دهد عسگراولادی پاسخ می‌دهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر