کد خبر: 681667 A

با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی:

رالی وسیله‌های نقلیه تاریخی با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران و هیأت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان البرز آغاز شد.

به‌ گزارش ایلنا، رالی وسیله‌های نقلیه تاریخی با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران و هیأت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان البرز آغاز شد.

این رالی امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ با شرکت بیش از ۳۰ دستگاه خودرو کلاسیک از بلوار دستواره واقع در منطقه ٢٢ تهران و با حضور اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیل‌رانی و امداد خودرو کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی آغاز شد.

اردشیر درویشی درباره این رالی گفت: شرکت‌کنندگان در این رالی ۳ روزه مسیر اتوبان تهران- کرج، جاده چالوس، سیاه بیشه، مرزن آباد، چالوس، نمک آبرود را با هدف ترویج فرهنگ اتومبیل‌رانی ایمن و توسعه گردشگری آسان طی خواهند کرد و روز جمعه ۲۷ مهر ماه از همین مسیر به تهران باز خواهند گشت.

مدیرحوزه اتومبیل‌رانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی افزود: «توسعه ورزش و گردشگری گروهی یکی از راهکارهای ایجاد همدلی و نشاط در جامعه است. در همین راستا رالی‌های خانوادگی می‌تواند به ایجاد نشاط و ارتقاء سلامت عمومی کمک کند.

او ادامه داد: برگزاری رالی‌ها همچنین به تسهیل گردشگری و رونق این صنعت در سطح کشور منجر می‌شود.

رالی ماشین‌های تاریخی استارت خورد کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر