کد خبر: 680273 A

فیلم نیمه‌ بلند «گرمابه» به کارگردانی سروش حسین‌جانی کلید خورد.

به گزارش ایلنا، فیلم نیمه بلند گرمابه از 24 مهر در لوکیشنی حوالی میدان شوش کلید می‌خورد و شاهد احمدلو، ویدا جوان، کامبیز بنان، ایسان حداد و پیام احمدی‌نیا در آن ایفای نقش می‌کنند.

«گرمابه» براساس داستانی واقعی است و در ژانر وحشت محسوب می‌شود.

این فیلم روایت خانواده‌ای است که به دلیل  مشکلات مالی ناگزیر به سکونت در حمامی قدیمی می‌شوند که 20 سال از متروک بودن آن می‌گذرد. این خانواده پس از سکونت، متوجه اتفاقات عجیب و غریبی در حمام خانه می‌شوند. آن‌ها حضور موجوداتی انسان نما را حس می‌کنند، زن قصه که در ابتدا احساس می‌کند دچار توهم شده است با همسر خود موضوع را مطرح می‌کند اما مرد، داستان را جدی نمی‌گیرد. در داستان متوجه می‌شویم که موجودات به دنبال تسخیر فرزند ٧ ساله آن‌ها هستند. زن که می‌بیند همسرش او را باور نمی‌کند خود به تنهایی شروع به مبارزه با آن‌ها می‌کند و....

دیگر عوامل فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده: فرهاد عشاق الحسین، نویسنده و کارگردان: سروش حسین جانی، مدیر فیلمبرداری: مانی عطشانی.

منشی صحنه: فرشته عروجی، مدیر تولید: احمد معمار پور، طراح صحنه و لباس: رها دادخواه، مدیر صدابرداری: یاسر رمضانی، مشاور کارگردان: کسرا اتشی، دستیار یک کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: محمد تیموری، مدیر تدارکات: علیرضا یارمحمدی، مجری طرح: علیرضا حسن پور،گریم: صفورا صفاری، بازیگردان: امیدرضا سپهری، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: محیا قلی‌زاده، دستیاران صحنه: ماریا مشکات، علیرضا نیکخواه، دستیار لباس: پرستو شفیعی.

شاهد احمدلو گرمابه» کلید می‌خورد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر