کد خبر: 680090 A

نمایش «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان و تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده از ۲۵ مهر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، نمایش «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان که به تازگی اجراهایش در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به پایان رسیده است، به دلیل استقبال خوب مخاطبان از تاریخ ۲۵ مهر سال جاری هرشب ساعت ۲۰ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است این نمایش به مدت سی شب در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شود. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به موضوع دفاع مقدس می‌پردازد، تهیه‌کنندگی این نمایش بر عهده نوید محمدزاده و نویسندگی آن بر عهده مرتضی شاه‌کرم است.

این اثر روایتگر قصه جماعتی است که چشم انتظار رسیدن خبری هستند، این خبر می‌تواند زندگی آنان را دستخوش تغییرات عمده‌ای کند. دستیابی و چشم به راهی این اتفاق همگی را برای قرار گرفتن سریع‌تر به مقصودشان در یک رقابت محترمانه و سبقت از یکدیگر قرار داده است.

پروا آقاجانی، ابتسام بغلانی، جواد پولادی، آتیه جاوید، حسام ‌خلیل‌نژاد، محمدزوار بی‌ریا، مرتضی شاه‌کرم، الهه شه‌پرست، احمد صمیمی، سلمان فرخنده، سیدعلی موسویان بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

سامان خلیلیان عند از مطالبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر