کد خبر: 677274 A

موسسه هنرهای تصویری سوره از مراکز و مؤسسات وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری رکوددار عرضه و پخش فیلم‌های دفاع مقدس در سال‌های اخیر است.

به گزارش ایلنا، سازمان سینمایی حوزه هنری اسامی فیلم‌های سینمایی که توسط این موسسه طی سال‌های اخیر برای شبکه نمایش خانگی تولید، عرضه و پخش شده است را به این ترتیب معرفی کرد:

تابستان ۵۸، مرگ دیگری، شکار و شکارچی، توجیه، اُ منفی، یک وجب از آسمان، خیلی دور خیلی نزدیک، خداحافظ رفیق، آخرین ملکه زمین، تارا و تب توت فرنگی، فرزند خاک، شب به خیر فرمانده، بید مجنون، زخم شانه حوا، سیزده ۵۹، شیار ۱۴۳، میهمان داریم، مزار شریف، ایستاده در غبار، دریاچه ماهی، مزار شریف، سیانور، ابوزینب، ماجرای نیمروز، ویلایی‌ها، قلب سفید قاصدک‌ها، کربلا جغرافیای یک تاریخ، یتیم خانه ایران.

موسسه هنرهای تصویری سوره با ساختار مدیریتی و اقتصادی «خودگردان» و در قالب بهره وری از منابع درون زا و فرآیندهای اقتصادی خود «موسسه» نسبت به ترسیم افق فعالیت‌ها اقدام می‌کند و در میان موسسه‌های فعال در حوزه شبکه نمایش خانگی یکی از موفق‌ترین و درآمدزاترین موسسه‌ها شناخته شده است.

روند رو به رشد و تصاعدی تعداد فیلم‌های عرضه شده توسط این موسسه در چند سال اخیر با جهش‌های اساسی همراه بوده است به طوری که این موسسه از سال ۸۸ تاکنون با رشد تصاعدی در زمینه تولید، توزیع و پخش فیلم‌های سینمایی از سالی ۵ اثر به ۲۷ اثر در سال رسیده است.

در این گزارش آمده است: این موسسه طی سال‌های متوالی به این ترتیب: ۵ عنوان در سال ۸۸، ۱۲ عنوان در سال ۸۹، ۵ عنوان در سال ۹۰، ۶ عنوان در سال ۹۱، ۶ عنوان در سال ۹۲، ۱۳ عنوان در سال ۹۳، ۱۵ عنوان در سال ۹۴، ۱۶ عنوان در سال ۹۵، و ۲۷ عنوان در سال ۹۶ عرضه کرده است که این آثار تا تیراژ ۶ میلیون نسخه در سطح کشور عرضه شده است.

موسسه هنرهای تصویری سوره مطابق آمار و عناوین اعلام شده متولی عرضه و پخش بیش‌ترین فیلم‌های حوزه مقاومت، انقلاب و دفاع مقدس بوده است.

توزیع ۶میلیون نسخه فیلم دفاع مقدسی توسط موسسه هنرهای تصویری سوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر