کد خبر: 677234 A

شبکه دو سیما به مناسبت روز جهانی کودک به صورت زنده ویژه‌برنامه‌ای رنگارنگ را در بخش‌های متنوع و سرگرم کننده و با حضور کودکان، مجریان کودک و نوجوان، فیلمسازان و ... دوشنبه 16 مهر تقدیم مخاطبان می‌کند.

به گزارش ایلنا، ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کودک به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی (عمو مهربان و خاله رؤیا) میزبان عموهای فیتیله‌ای، ملیکا زارعی (خاله شادونه)، مسعود روشن پژوه، بهاره جهاندوست، خاله سارا، خاله قاصدک، عمو مهرداد و ... همچنین فیلمسازان سینمایی کودک خواهد بود. از این میان می‌توان به غلامرضا رمضانی و امیر مشهدی عباس از فیلمسازان حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد. این بخش از برنامه با پخش قسمت‌هایی از آثار این فیلمسازان همراه خواهد بود.

پرداختن به بازی‌های ایرانی و دسته جمعی، ایجاد فضایی پرنشاط، اجرای موسیقی توسط کودکان، اجرای نمایش عروسکی و هرچه که دنیای کودکان را زیباتر می‌کند برای این برنامه درنظر گرفته شده است.   

این ویژه‌برنامه با هدف انتشار پیام صلح و دوستی کودکان ایرانی به همه کودکان جهان در گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تهیه شده و در آن از حضور دست‌اندرکاران برنامه‌های مختلف شبکه دو که ویژه کودکان و نوجوانان تهیه می‌شوند ازجمله «محله گل و بلبل»، «با ما بیا»، «فیتیله‌ای‌ها»، «خاله شادونه»، «سوغات جنگل»، «مسابقه محله»، «کافه بازی» و .... بهره می‌برد.

 این برنامه دوشنبه از ساعت 15:00 به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

گرامیداشت روز جهانی کودک در شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر