کد خبر: 672124 A

مجموعه عکس‌های عاشورای ایام دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد.

به گزارش ایلنا، مجموعه عکس‌های عاشورای ایام دفاع مقدس توسط انجمن عکساسان انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد.

در این مجموعه نمایشگاهی ۲۰  قطعه عکس از دوران دفاع مقدس در ابعاد ۷۰*۵۰سانتی متر چاپ و با شمارگان ۲۷۰۰ نسخه در سراسر کشور توزیع و منتشر شد.

در انتخاب تصاویر مجموعه (جلوه پایدار) علاوه بر شاخصه‌های ایثار و مقاومت رزمندگان در ایام جنگ تحمیلی حال و هوای عاشورایی نیز مد نظر قرار گرفته است. گفتنی است این مجموعه از آخرین تولیدات انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت فتح است و سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سازمان بسیج هنرمندان و سازمان بسیج مساجد و محلات در توزیع این مجموعه ارزشمند نمایشگاهی مشارکت داشته‌اند.

انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس از زیر مجموعه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح است که با گنجینه‌ای بالغ بر بیش از  ۱میلیون قطعه عکس تصاویر مرتبط با تاریخ معاصر ایران، وظیفه حفظ، صیانت و ترمیم تصاویر و نگاتیو‌های عکاسان دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و در نهایت چاپ این تصاویر را به صورت مجموعه‌های نمایشگاهی و کتاب‌های هنری برعهده دارد.

دفاع مقدس مجموعه عکس عکس‌های عاشورای انجمن عکساسان انقلاب و دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر