کد خبر: 671668 A

نمایش «یک اتفاق کوچک» با طراحی و کارگردانی حمید عبدالحسینی در مجموعه تئاتر محراب به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، این نمایش به ماجرای قتل مردی توسط همسرش می‌پردازد که زن درصدد برمی‌آید تا این موضوع را بایکی از همسایگانش درمیان بگذارد. حضور زن همسایه و بعدتر شوهرش باعث به وجود آمدن ماجراهای دیگری می‌شود تا...

در این اثر که براساس نمایشنامه‌ای از جیمز ساندرز و ترجمه علی امینی نجفی به اجرا در می‌آید؛ فرزانه قاسم زاده، نسیم پورسلیم، افشین کامیاب فرد و امیر محمد منافی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل آن می‌توان به: صداها: فائزه محمد نجار، ناهید حدادی، میثم مقدسی و شهاب ذوقی، طراح صحنه و لباس: شقایق عوض‌زاده، طراحی و اجرای گریم: ساناز پورشعبان، طراح نور: مجید عابری، موسیقی: بابک آنی‌زاده، طراح پوستر، بروشور و تیزر و گزارش تصویری: امیر سهیلی‌پور، عکاس: امیر سهیلی‌پور، رسول علاالدین، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: محمدرضا قائنی‌نژاد، منشی صحنه: سمیه جهانشاهی، دستیاران صحنه و لباس: فاطمه جابری، مهسا مهدیه، طراحی و تدوین صداها: شهاب ذوقی، افکتور: پریا پورزند، روابط عمومی و هماهنگی: آزیتا بابایی اشاره کرد.

این نمایش از ۴ مهر هرشب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن کوچک مجموعه تئاتر محراب واقع در خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان امام خمینی به صحنه خواهد رفت و علاقه‌مندان برای تماشای آن می‌توانند از طریق سایت تیوال و یا با مراجعه حضوری نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

نمایش یک اتفاق کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر