کد خبر: 671472 A

مدیرعامل شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس از حمایت همه‌جانبه این شهرک از فیلم سینمایی ماجرای نیمروز ۲ خبر داد.

به گزارش ایلنا، ناصر مقدم‌زاده (مدیرعامل شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس) با اعلام این خبر گفت: شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس به عنوان اصلی‌ترین مرکز حمایت و پشتیبانی از آثار سینمایی و تلویزیونی با موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، سینمای مقاومت و آثار تاریخی در کشور شناخته شده است و تاکنون حامی و پشتیبانی لجستیکی و سخت افزاری بسیاری از آثار فاخر سینمایی بوده است.

مقدم‌زاده ادامه داد: امسال نیز در جریان تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی، یاری‌گر عوامل فنی و تولید بوده‌ایم و از تمام ظرفیت و امکانات لجستیکی، تسلیحاتی و ملزومات خود علاوه بر لوکیشن‌های احداثی برای خلق آثار ماندگار در حوزه سینمای مقاومت استفاده کرده‌ایم. در سال جاری نیز به‌عنوان تسهیل کننده شرایط تولید فیلم سینمایی ماجرای نیمروز ۲ به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی امکانات شهرک را در اختیار گروه تولید فیلم قرار داده‌ایم.

وی افزود: از دیگر برنامه‌هایی که شهرک میزبان آنان بوده است مجموعه تلویزیونی گروهان بلال با موضوع دفاع مقدس بوده است که از ۳۱ شهریور سال جاری از شبکه یک در ده قسمت در حال پخش است.

مقدم‌زاده همچنین از ساخت ۳فیلم سینمایی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تاکنون قرارداد پشتیبانی از فیلم آن ۲۳ نفر که توسط مؤسسه هنری رسانه‌ای اوج تهیه و تولید خواهد شد، منعقد شده و گروه‌های ساخت ۲ فیلم سینمایی دیگر در حال رایزنی با شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس جهت استفاده از ظرفیت‌های بالای شهرک و انعقاد قرارداد هستند.

وی همچنین از پشتیبانی سریال نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری در شهر ساوه خبر داد.

آثار تاریخی انقلاب جواد شمقدری دفاع مقدس فیلم سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر