کد خبر: 668852 A

پایان نمایش‌های «او» به کارگردانی آرش دادگر و «شازده کوچولو» به کارگردانی مصطفی قربان‌پور و رونمایی از پوستر نمایش «مُزامُزا» به کارگردانی سیروس همتی دو خبر از تماشاخانه ایرانشهر است.

به گزارش ایلنا، نمایش‌های «او» به کارگردانی آرش دادگر و «شازده کوچولو» به کارگردانی مصطفی قربان‌پور شامگاه یکشنبه ۲۵ شهریور همزمان با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به اجراهای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان می‌دهند.

نمایش‌های «مُزامُزا» به کارگردانی سیروس همتی و «کمدی الهی، جلد برزخ» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به ترتیب در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ از روز یکشنبه اول مهر اجراهای عمومی خود را آغاز می‌کنند.

پوستر مزامزا

پوستر نمایش «مُزامُزا» رونمایی شد

پوستر نمایش «مُزامُزا» به کارگردانی سیروس همتی و با طراحی مازیار قنبری که از روز یکشنبه اول مهر ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ناظرزاده کرمانی اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند، رونمایی شد.

در این نمایش سامان دارابی، جواد پورزند، الهه زحمتی، سیروس همتی، آرزو نبوت، سروش طاهری، آزیتا نوری وفا، شهرام مسعودی، عرفان حق روستا، مهرداد رحیمی، علیرضا موسوی، میلاد ابراهیمی، امیرحسین اخیانی و علی یعقوب زاده به تهیه‌کنندگی حمیدرضا علی‌نژاد به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه نمایش «مُزامُزا» آمده است تماشاگری به‌اتفاق همسرش در یک تماشاخانه نسبت به تأخیر در شروع اجرا اعتراض کرده و این اعتراض منجر به اتفاقات عدیده شده و درنهایت فاجعه‌ی رخ می‌دهد.

این نمایش از روز یکشنبه اول مهر ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ناظرزاده کرمانی اجرای عمومی خود را آغاز کرده و علاقه‌مندان می‌توانند برای پیش‌خرید بلیت‌ها از روز دوشنبه ساعت ۱۴ به سایت تیوال مراجعه کنند.

تماشاخانه ایرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر