کد خبر: 668627 A

دومین همایش ملی میراث فرهنگی و توسعه پایدار با ۵ روز تاخیر در تاریخ ۱۵ و ۱۶ مهرماه سال جاری در محل موزه ملی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سعید امیریان (مسئول دبیرخانه دائمی همایش) با اعلام تغییر زمان برگزاری دومین همایش ملی میراث فرهنگی و توسعه پایدار گفت: با توجه به گزارش کمیته اجرایی همایش در خصوص تراکم برنامه‌های پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و برخی محدودیت‌های اجرایی، شورای سیاست‌گذاری تصویب کرد همایش ملی میراث فرهنگی و توسعه پایدار با ۵ روز تاخیر برگزار شود.

وی در ادامه به محورهای این همایش اشاره کرد و گفت: میراث فرهنگی، توسعه پایدار و مدیریت سرزمین، میراث فرهنگی، توسعه پایدار و راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، توسعه پایدار و مدیریت آب، میراث فرهنگی، توسعه پایدار و هویت، میراث فرهنگی، توسعه پایدار و گردشگری، میراث فرهنگی، توسعه پایدار صلح و وفاق ملی، میراث فرهنگی، توسعه پایدار و نو آوری و فناوری، میراث طبیعی و توسعه پایدار از جمله محورهای برگزاری این همایش هستند که به تصویب شورای سیاست گذاری همایش رسیده است.

دومین همایش «میراث فرهنگی و توسعه پایدار » توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و با همکاری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و سازمان برنامه برگزار می‌شود.

موزه ملی دومین همایش ملی میراث فرهنگی و توسعه پایدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر