کد خبر: 668302 A

عرفان پورمحمدی، نویسنده و کارگردان تئاتر در تازه‌ترین فعالیت خود اقدام به تولید تعزیه حضرت اباعبدالله حسین و حضرت ابوالفضل عباس(ع) کرده است.

به گزارش ایلنا، عرفان پورمحمدی نویسنده و کارگردان تئاتر در تازه‌ترین فعالیت خود اقدام به تولید تعزیه حضرت اباعبدالله حسین و حضرت ابوالفضل عباس(ع) کرده است.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: و زمانی که خورشید را بر نیزه می‌برند؛ آسمان تیره می‌شود و صدای سم اسبان، افلاک را به هم می‌ریزد.

در این اثر عده‌ای از بازیگران تئاتر همچون مسعود احمدی، امیرحسین امیدی، رضا بهرامی، مبینا چاپی، کوروش رخشنده‌پی، شیدا رزم شعار، اصغر شیرزاد، آرمان شهبازی، امیر عبادی، مهران قیصری، محمد نوروزی و ابوالفضل وزیری به ایفای نقش می‌پردازند.

تعزیه حضرت اباعبدالله حسین و حضرت ابوالفضل عباس(ع) ساعت 20 سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده مصادف با 27 و 28 شهریور ماه در ضلع شمال غربی میدان ولیعصر، جنب سقاخانه حضرت ام البنین (س) برگزار می‌شود و پذیرای همه علاقمندان است.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی می‌توان به: بهنام رحیمی، مبینا چاپی با همکاری مهرداد اسماعیلی(موسیقی)، مبیناچاپی(آوا)، حوریاچاپی(عکاس) و سقاخانه حضرت ام البنین(س)(مدیر پروژه) اشاره کرد.

تعزیه وقتی بچه‌های تئاتر تعزیه اجرا می‌کنند عرفان پور محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر